Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як зробити завантажувальний диск Nero Burning ROM 10

1_209Розглянемо, як можна за допомогою Ahead Nero Burning ROM 10 створити завантажувальний диск. Припустимо, що: – Ви вже запустили програму Nero Burning ROM 10; – у Вас на комп’ютері є пишучий привід, що дозволяє читати і записувати диски необхідного формату (CD або DVD) і цей привід вже вибраний в налаштуваннях програми Nero (Меню-> Рекордер- > Вибрати рекордер); – CD / DVD болванка вже вставлена ​​в CD / DVD-привід Вашого комп’ютера.

Burning ROM 10 Nero

 • 1 1_209 У головному меню програми вибираємо пункт "Файл", а в меню вибираємо пункту "Відкрити …" або натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + O.

 • 2 2_220 Після цього в лівій верхньому куті открившгося вікна "Новий проект" вибираємо тип копируемого диска (CD або DVD) з випадаючого списку, а потім у списку в лівій частині вікна вибираємо пункт "DVD-ROM (Boot)" (якщо перед тим з випадаючого списку обраний "DVD") або пункт "CD-ROM (Boot)" (якщо перед тим у випадаючому списку був обраний "CD"). Після цього на вкладці "Завантаження" в групі "Джерело даних образу завантаження" вибираємо опцію "Файл образу". У полі "Файл образу" вказано шлях до файлу, що містить образ завантажувача за замовчуванням. Якщо Вам необхідно додати до створюваного завантажувальному диску інший попередньо підготовлений файл завантажувача (файл з розширенням. IMA), то натисніть на кнопку "Огляд …" і виберіть його. По закінченню переходимо на вкладку "Запис".
 • 3 3_191 Потім на вкладці "Запис" в групі "Запис" з випадаючого списку "Швидкість запису" вибираємо необхідну швидкість запису (чим її значення вище, тим швидше буде відбуватися запис диска, але при випадковому збої тим більше шансів зіпсувати записувану болванку). По закінченню тиснемо на кнопку "Новий".

 • 4 4_162 Подальший процес підготовки даних для запису завантажувального диска нічим не відрізняється від того, який відбувається при записі звичайного диска. Для цього у вікні, із крайньої праворуч колонки перетягуємо за допомогою миші папки та файли, які будуть записані на створюваному диску. По закінченню натискаємо кнопку "Запис".

 • 5 5_135 Потім у вікні "Записати проект" на вкладці "Запис" тиснемо на кнопку "Прожиг" для початку запису завантажувального диска.

 • 6 Розпочатий процес запису завантажувального диска. Він нічим не відрізняється від процесу запису звичайного диска. Тривалість запису диска залежить від обсягу записуваної інформації та обраної в кроці 3 швидкості запису.

 • 7 7_90 По закінченню запису диска відкривається інформаційне вікно, яке після перегляду закриваємо натисненням кнопки "ОК".

 • 8 У результаті виконаних дій Ви створили за допомогою програми Nero Burning Rom завантажувальний CD або DVD-диск.


Вам можливо буде цікаво.

 • Windows 7: Робимо завантажувальний диск Для установки Windows 7 на комп'ютер, на якому відсутня операційна система, необхідний завантажувальний CD / DVD-диск (диск, з якого можна завантажити комп'ютер і потім запустити установку обраної ...
 • Як створити образ диска Ahead Nero Burning ROM 10 Розглянемо, як можна за допомогою Ahead Nero Burning ROM 10 створити образ диска. Припустимо, у Вас на комп'ютері є хоча б один привід, що дозволяє читати диски необхідного формату (CD або DVD) і в...
 • Як скопіювати CD або DVD-диск за допомогою Ahead Nero Burning Rom Розглянемо, як можна за допомогою Ahead Nero Burning ROM 10 скопіювати CD або DVD-диск. Припустимо, що: - Ви вже запустили програму Nero Burning ROM 10; - у Вас на комп'ютері є хоча б один пишучий ...
 • Як створити образ жорсткого диска Cоздание резервних копій важливої ​​інформації допомагає захистити її від пошкоджень через можливих збоїв комп'ютера, дій різних вірусів і шкідливих програм, а також від випадкового видалення. Розг...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.