Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як зробити 3D (анагліфічну) картинку своїми руками

3D зображення
3D зображення

У наше століття створено багато технологій, одна з них анагліфічних 3D зображення. Ми бачимо 3D саме через світлофільтрів 3D очок. Як ви раніше зауважили, то анагліфічних картинка складається з двох кольорів червоного і синього. Завдяки світлофільтрів ми правим оком бачимо тільки синє зображення, а лівим – червоне. А далі за нас все робить наш мозок. Він сам складає з двох картинок одну – 3D! Багато хто думає що вони складні в створенні, але ні, створити їх так само легко як і дивитися. У цьому уроці я покажу вам, як це зробити.


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

Що вам знадобиться:
  • Програма Adobe Photoshop
  • Цифровий фотоапарат
1 крок

809_small
Додавання карттінкі

Для початку візьмемо цифровий фотоапарат і зробимо знімок потрібного вам об’єкта, в моєму випадку це квіткова композиція. Потім завантажимо цей знімок в фотошоп, і продублюємо його. І в "верхньому" зображенні виставимо прозорість 50%.

2 крок

810_small
Заливаємо картинки

"Верхнє" зображення буде червоним, а "нижнє" – синім. Для того, щоб забарвити "верхнє" в червоний, виберемо відтінок червоного код якого (255,000,000), далі натискаємо РЕДАГУВАННЯ – Заливка … У вікні, виберемо режим ОСВІТЛЕННЯ. Теж саме робимо і з нижнім зображенням, тільки код відтінку синього (000,255,255).

3 крок

811_small
Що вийшло

Після відсуньте верхнє зображення трохи вліво. Потім з’єднайте два шари в один. Що повинно приблизно вийти дивіться на зображенні. Залишилося тільки додати яскравості в ваше зображення, і воно готове для перегляду у 3D!


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.