Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як же все-таки розбагатіти?

Я не буду говорити про те, що після прочитання даної інструкції ви моментально розбагатієте фінансово, але можу пообіцяти, що духовні багатства ви придбаєте точно. Нового я теж нічого не відкрию, я хочу лише коротко конспектувати і викласти досвід, отриманий з численних прочитаних мною книг. Сподіваюся, вам буде цікаво.


Інструкція

Рівень складності: Непросто

Що вам знадобиться:
 • Ентузіазм
 • Воля до перемоги
 • Завзятість
 • Усвідомлення себе як особистості
 • Час
 • Час
 • Час
1 крок

Прийміть рішення.
Та да, такий простий перший крок. А може він і зовсім не простий, для кого як.
Щоб почати свій шлях до багатства, потрібно прийняти рішення стати багатим.

2 крок

Ставте перед собою високі цілі.
Якщо ваша кінцева мета маленька, то будь-яка виникла проблема відкине на неї свою тінь, і затьмарить її. Якщо ж ваша мета велика, то жодна проблема не затьмарить її.

3 крок

ПОСТІЙНО ВЧІТЬСЯ та розвивається!
Як особистість – в першу чергу, у другу чергу, як професіонал. Коли людина перестає вчиться – він помирає. Людина, яка постійно саморозвивається – вільна людина.

4 крок

Вчіться долати труднощі.
У будь-якій сфері життя виникають труднощі. Якщо знайти в собі сили і зуміти їх подолати, то успіх не змусить себе довго чекати.

5 крок

Ведіть ПОСТІЙНИЙ облік доходів і витрат, стежте за тим, щоб витрати завжди були нижчі.
Шукайте додаткові джерела доходу (активи) і урізати ваші витрати (пасиви).

6 крок

Вказуйте точні цілі і точні терміни їх здійснення. Безстрокові мети це лише мрії.
Якщо хочете заробити мільйон, вкажіть точну дату, коли ви хочете мільйон, запишіть це на листок. Будьте чесні з собою, але і не дайте песимізму (чи зайвого оптимізму) взяти верх. Покладіть цей листок на видне місце і кожен день, мінімум два рази, читайте своє повчання вголос.
Пам’ятайте – думки матеріальні. Потрібно тільки вірити.

7 крок

Хоча немає. :)
Однієї віри мало, погодьтеся. Якщо хочете отримувати, то навчитеся і віддавати. Виходячи з цього випливає, що якщо ви хочете заробити мільйон, визначте, за що ви цей мільйон отримаєте (за послуги фотографа, за відкриття фонду, що завгодно). Не забувайте про терміни.

8 крок

Розширюйте коло спілкування.
Заводьте нові знайомства, спілкуйтеся з цікавими вам людьми.
Важливо – варто вислуховувати всіх людей, але поради все ж приймайте тільки від тих людей, хто домігся більше, ніж ви. Тільки так ви можете стати успішним.

9 крок

На цьому я виклав усе, що хотів. Але це крапля в океані, тому раджу до прочитання таку літературу:
Бодо Шефер – Закони переможців;
Роберт Кійосакі – Багатий тато, бідний тато;
Наполеон Хілл – Думай і багатій.

У коментарях, думаю, порадять ще хороших книг.

10 крок

До речі, хто прочитав "Багатий тато, бідний тато". У цій книзі згадується унікальна розробка Кийосаки – грай Cashflow (Грошовий потік), де головна мета – це вийти з т.зв. "Щурячих перегонів". У подробиці вдаватися не буду, це гра дуже розвиває мислення і особистість людини, відкриває очі на багато деталей економіки в нашому житті.
Оригінал гри мені знайти не вдалося, але я знайшов чудовий сайт http://cashgo.ru
Загалом на цьому сайті та ж сама гра, тільки онлайн. До того ж, там постійно перебуває багато фінансово успішних і грамотних гравців, тому по будь-якому питанню з ними можна поспілкуватися.


Вам можливо буде цікаво.

 • Як досягти гармонійного розвитку у всіх сферах життя? В кожній людині закладена потреба у розвитку. Будь-який, навіть самий успішний чоловік не задоволений чимось у своєму житті. Більш того, чим успішніше людина, тим більше він хоче від життя. Т...
 • Як знизити вміст пестицидів в овочах і фруктах? Як знизити вміст пестицидів в овочах і фруктах? В сучасному ритмі життя не завжди вдається купити фермерські або органічні фрукти і овочі, і доводиться вдаватися до допомоги супермаркетів, де ...
 • Як почати працювати в Ощадбанку У цій статті ви дізнаєтеся, як пройти всі щаблі, щоб влаштуватися в самий найбільший банк Росії. Інструкція Рівень складності: Непросто Що вам знадобиться: Вища економічна або юридична осв...
 • Як зробити чоловіка більш щедрим? Дорослого чоловіка, звичайно, майже неможливо перевиховати). Хоча практично кожна жінка намагається це зробити. Мова в цій інструкції піде про чоловічий щедрості. Що гріха таїти, майже кожна ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.