Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як заправити картридж HP Q2612A для принтерів HP 1010,1012,1015,1020

HP LJ Q2612A (12A)
HP LJ Q2612A (12A)

Сам я більше 7 років займаюся заправкою, відновленням картриджів і ремонтом друкарської техніки. Картридж HP Q2612A на сьогоднішній день один з найбільш ходових моделей, і я покажу як його заправити в домашніх умовах.


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

708_small
Інструменти

Перед початком роботи потрібно підготувати своє робоче місце, постелити на стіл газету або серветку, яку після заправки можна буде викинути. Ще нам знадобиться деякий інструмент: викрутка хрестоподібна, кусачки або пасатижі, шило із зігнутим кінчиком на 50 градусів і чисті віскозні серветки.

2 крок

709_small
зняття контакту

Спочатку потрібно акуратно зняти пружинку, яка прилягає до фотобарабана, підчепивши її кусачками і прибрати в сторону. Пружинка служить контактом для фотобарабана, без неї друкує чисті аркуші. Не забудьте, в якому становищі вона повинна стояти!

3 крок

710_small
зняття болтів

Перевертаємо картридж на бік. Відкручуємо і знімаємо бічну кришку хрестоподібної викруткою. Її тримають два болти.

4 крок

711_small
зняття фотобарабана

Після того, як зняли бічну кришку, дуже акуратно знімаємо фотобарабан не пошкодивши його. Як правило, пошкодження призводить до не якісного друку картриджа (що нафотобарабані, то й на аркуші). Фотобарабан слід прибрати і накрити його, щоб не потрапляли світлові промені (можете засвітити)

5 крок

712_small
зняття валу заряду

Далі під фотобарабаном знаходите вал заряду. Його теж акуратно піднімаємо і знімаємо з ріжків, які його тримають. Прибираємо в сторону.

6 крок

713_small
витягуємо штифти 1.

Ось зараз то нам і знадобитися зігнуте шило. На картинці видно, де знаходитися штифт, його то нам і треба видавити назовні. Два штифта знаходяться один на проти одного, потрібно видавити обидва, щоб розполовинити картридж.

7 крок

714_small
витягуємо штифти 2.

Коли штифта вилізли на ружу, чіпляємо їх пассатижами і витягуємо їх з обох сторін.

8 крок

715_small
чистимо відпрацювання

Отже, картридж у вас розполовинила на дві частини "бункер для відпрацювання" і "бункер для тонера". Беремо бункер з відпрацюванням, акуратно перевертаємо над газеткою і тихенько постукуємо, щоб вся відпрацювання висипалася. Або відкрутіть два болти, зніміть ракель і витрусіть вміст. Після чого протріть ганчіркою картридж від залишків відпрацювання!

9 крок

716_small
добираємося до пробки

Далі беремо бункер для тонера. На ньому перебувати магнітний вал. Ставимо його боком і відкручуємо один болт, щоб зняти кришку. Ура, перед вами заповітна пробка)))

10 крок

717_small
заправка

Картридж у вас стоїть на ребрі. Акуратно підчіплюємо пробку шилом і тим часом притримуємо магнітний вал!! Засипаємо тонер, я використовую універсальний тонер HB 08.1 1кг.на 7 заправок, ви можете попитати поменше тару. Закриваємо кришку.

11 крок

718_small
Одягаємо кришку

Одягаємо кришку і закручуємо болт.

12 крок

719_small
одягає деталі

Кладемо перед собою іншу половину. Беремо серветку промокнемо її спиртом і акуратно протираємо вал заряду. Потім обробляємо сухою серветкою і вставляємо в ріжки. Дістаємо фотобарабан, який у нас був прибраний від світла, і насаджує його на штир.

13 крок

720_small
вставляємо штифти

Беремо дві половини і зводимо їх один до другу.Скрепляем дві половинки штифтами, можна допомогти собі невеликим молоточком, щоб вбити їх.

14 крок

721_small
одягаємо кришку

Вставляємо бічну кришку, яка тримає фотобарабан і закручуємо на два болти.

15 крок

722_small
одягаємо пружинку

І наостанок залишається пружинка "контакт на фотобарабан". Вона повинна примикати до фотобарабана.

16 крок

723_small
Кінець

От і все, протріть його чистою серветкою і перевірте картридж!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як приготувати салат “Грибна галявина” Як здивувати всіх гостей на будь-якому грандіозному святі або порадувати домочадців на тихому сімейному святі? Пропоную Вашій увазі один дуже цікавий, в той же час вишуканий і неймовірно смач...
  • Як пов’язати тюрбан з хустки на голову Східні головні убори тюрбан або чалма завжди мали своїх шанувальників. З тих пір, як європейці дізналися про них після подорожей в Персію, Індію, Марокко, тюрбан з'являється в модних колекція...
  • Як зберегти молодість? Людство, особливо його жіноча частина, постійно замислюється, як же довше зберегти молодість? Особливо це цікавить представниць слабкої статі, які перейшли в так званий «бальзаківський» вік. ...
  • Як визначити прикус зубів у собаки Кінологам та всім, хто професійно займається утриманням, розведенням або дресируванням собак добре відомо, що одним з основних параметрів при оцінці собаки є правильний прикус, відповідний да...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.