Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середя: 5.00)
Loading ... Loading ...

Як заправити картридж HP 35A, HP 36A, HP 78A, Canon 712 (заправляю аналогічно)

картридж HP 35A
Картридж HP 35A, HP 36A, HP 78A, Canon 712 виробник почав випускати, десь в середині 2011 року. Що можу сказати про ці моделі? моделі йдуть дуже слабкі вже від виробника. Картридж витримує максимум 3 заправки, друк залишається чіткою, але вже після третьої якість надрукованого тексту стає набагато гірше (друкує блідо на весь аркуш). Це пов’язано з тим, що фотобарабана і магнітного валу вистачає максимум на три заправки, потім фотослой починає стиратися. Це "виверт" виробника.

 

Інструкція

Рівень складності: Легко

1 крок

971_small
Підготовка

Підготуємо робочі місце до роботи. Покриваємо стіл газетою. Беремо необхідні нам інструменти: викрутка хрестова, викрутка плоска, ніж канцелярський і ганчірку (віскозні серветки).

2 крок

972_small
Розбір

Ставимо картридж на ребро і відкручуємо шуруп, який тримає бічну кришку. Відкрутивши, акуратно її знімаємо.

3 крок

973_small
Розбір

Далі вам потрібно розполовинити картридж на дві частини. Треба взяти його однією рукою за ручку картриджа, а інший за верхню частину, де знаходитися захист фотобарабана. І акуратно, але різко, смикаємо нижню частину з ручкою на себе, а верхню від себе. Картридж після цього повинен розділитися на дві частини.

4 крок

981_small
Розбір

Беремо половинку бункера з відпрацюванням і фотобарабаном. Знімаємо фотобарабан з бокового штиря і прибираємо його, накривши його чим-небудь. Щоб не засвітити. Під ним знаходиться вал заряду, його теж знімаємо.

5 крок

982_small
чистка

Починаємо чистити бункер з відпрацюванням. Знімаємо ракель, який тримається на 2 болтах. Під ракелем перебувати відпрацювання, її і потрібно вичистити з бункера. Для цього різко перевертаємо його над газетою. Далі ставимо ракель на місце.

6 крок

983_small
чистка

Протираємо ганчіркою вал заряду. Далі акуратно витираємо залишки тонера нафотобарабані, але залишаємо смужечку з тонера, яка повинна залишитися на ньому. Одягаємо вал заряду на ріжки, а фотобарабан при цьому повинен стикатися смужкою з ракелем. І прокручуємо фотобарабан кілька разів (від себе).

7 крок

984_small
Розбір

Починаємо розбирати іншу частину, в неї і будемо засипати тонер. Відкручуємо бічну кришку на одному шурупі і знімаємо. Знімаємо магнітний вал і акуратно прибираємо в сторону. Не втративши шестерінку і ізоляцію.)))

8 крок

985_small
чистка

Далі нам знадобиться канцелярський ніж. Нам потрібно буде почистити дозуючі лезо від напечіть тонера. Можете відкрутити, можете на місці. Лезом ножа під кутом провести раз 5 в одному напрямку, по кінчику прогумованої частини дозуючого леза. І протираємо серветкою.

9 крок

986_small
Заправка

У цей бункер засипаємо тонер. У цієї моделі немає пробки для засипання тонера, засипаємо зверху. Тонер підходить HP1005. Чистимо магнітний вал від залишків тонера і ставимо його на місце. Закручуємо бічну кришку.

10 крок

987_small
Збірка

Збірка картриджа в одне ціле. Підносимо частини один до одного, тихенько стискаємо обидві частини, а тепер навпаки, нижню частину від себе, а верхню на себе різко зводимо. Вставляємо бічну кришку і закручуємо. Поправляємо пружинки між двома частинами так, щоб вони стояли вертикально, не допускається перекосів. Картридж готовий до експлуатації!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як додати реплєї для передачі Кращі реплєї тижні в грі world of tanks логотип гри world of tanks Багато хочуть відправити реплєї на передачу "Кращі реплєї тижня", але не всі знають, як це зробити. Тому я вирішив розповісти про це. Ну і плюс вже набри...
  • Як знайти заміну Microsoft Office. Переважна більшість користувачів використовують на своїх комп'ютерах офісний пакет Microsoft Office. Він дуже зручний і є висока ймовірність того, що ваш файл створений в цьому пакеті зможуть...
  • Як зробити візитку швидко і просто Візитки - основне джерело інформації про людину або організації. Їх досить просто покласти в гаманець, а в міру необхідності роздавати цікавлять людям. Зробити візитку зовсім нескладно. Для цього в...
  • Як приготувати салат з курячими сердечками На святковому столі смачні салати присутні в обов'язковому порядку. Але ці страви можна подавати і в звичайний день, радуючи своїх домашніх різноманітністю. З додаванням курячих сердечок і ов...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.