Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як вибрати фундамент під стіни з піноблоків?

При виборі матеріалу для будівництва стін люди все частіше стали зупинятися на пінобетонних блоках. Воно й зрозуміло – матеріал цей зручний і легкий по вазі, та й ціна досить-приваблива. Але виникає резонне питання: а який же зводити фундамент під піноблоки?
Серед типів фундаментів, відповідних для пінобетонних блоків, виділяють відразу декілька: стрічковий, стовпчастий, пальовий і плитний.


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

281_small
стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент у даному випадку відрізняється від стандартного. Для фундаменту під піноблоки слід зупинити свій вибір на мелкозаглубленние армованому варіанті. Глибина, на якій закладається цей вид фундаменту, складає всього 40 сантиметрів. Додатково, під основою робиться подушка з піску.

Цей різновид фундаменту слід вибирати при будівництві на грунті, що не схильному до сильного пученію. Розмір арматури обчислюється, виходячи з передбачуваних навантажень.
Зважаючи додаткового армування, цей підтип стрічкового фундаменту слід виготовляти заливним методом, а не з готових блоків.

2 крок

282_small
стовпчастий фундамент

Стовпчастий фундамент під піноблоки складається, що ясно з назви, з стовпів. Стовпчасті елементи даного фундаменту розташовують під кутами майбутнього будинку, а так само, під місцями найбільшої ваги і несучими стінами, але відстань між ними повинна бути від півтора до двох з половиною метрів.

Як правило, в якості матеріалу для стовпчастого фундаменту використовується залізобетон або керамзитобетон, але допускається і використання цегли. Плюси подібної конструкції в її низькій вартості, можливості розміщення на пучиністих грунтах і зниженні рівня осідання грунту.
Цей тип підстави не передбачає наявність підвальних приміщень.

3 крок

283_small
фундамент палі

Фундамент палі являє собою вбиті, залиті або угвинчені в землю палі, об’єднані спеціальною плитою, накриває їх зверху. Розрізняють декілька видів подібних конструкцій, що відрізняються один від одного способом розташування і виготовлення паль.

До очевидних плюсів пальового фундаменту відноситься його надійність, яка дає можливість встановлювати його на будь-яких видах грунтів. Але в якості фундаменту під піноблоки пальові підстави використовують виключно при великому, багатоповерховому будівництві, тому що ціна і кількість зусиль для зведення такого фундаменту досить великі.

4 крок

284_small
плитний фундамент

Плитний фундамент – не тільки самий довговічний, надійний і універсальний з усіх, але і найдорожчий. Як правило, цей тип підстави вибирають для невеликих будівель, в яких не планується робити підвальне приміщення.

Перед закладанням плитного фундаменту під піноблоки, в котлован засипають шар морозостійкого матеріалу – найчастіше, щебеню, – що, надалі, не тільки сама не буде деформуватися від низьких температур, але і запобіжить деформацію підстави. Термозахисту і гідроізоляції при закладці цього різновиду фундаменту приділяється велика увага.

5 крок

285_small

Виходячи із зазначених даних, можна вибрати оптимальний вид фундаменту під піноблоки. При будівництві на глині ​​або суглинку, з невеликим бюджетом – оптимальніше всього стовпчастий фундамент. При можливості необмежених витрат – плитний або свайний. Якщо грунт непучиністих і не хочеться витрачати надто багато зусиль на фундамент – мелкозаглубленний стрічковий варіант підходить, як жоден інший.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як купувати речі в секонд-хендах? Секонд-хенди увійшли в нашу дійсність в 90-е, і зараз продовжують процвітати. У багатьох купи скиданого барахла перетворилися в акуратно розвішані по групам речі на вішалках. Тут можна знайти...
  • Як заробити на plati.ru Пасивний заробіток Напевно, деякі вже чули про існування такого сервісу, як Рlati.ru і, можливо, навіть щось там здобували. За допомогою цього сервісу можна цілком легко заробляти 30-40 дола...
  • Як приготувати смузі кавуновий Смузі - вельми популярний напій з подрібнених фруктів або овочів, який може включати в себе ще безліч компонентів. Смузі роблять з найрізноманітніших поєднань. А в кінці літа, для цього кокте...
  • Як із старої шини зробити клумбу-вазон Старі шини - громіздкий непотрібний предмет, який є серйозним забруднюючим чинником навколишнього середовища. Старі шини прибувають кожен сезон, а переробка їх займає достатню кількість ресур...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.