Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор (відеофіксатори)?

Наші дороги абсолютно непередбачувані для водіїв і підстерігають безліч небезпек. На дорогах щодня гинуть десятки людей, і в більшості випадків виною страшних автомобільних аварій стає водійська безпечність. І для того, щоб захистити свої інтереси в суді або довести свою невинність необхідні тверді докази. А що може бути твердіше ніж відеозапис з місця подій?


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

971_small

Погодьтеся, сучасні електронні пристрої вельми полегшують життя водіїв, а деякі вже стали обов’язковим атрибутом сучасного автомобіля (ну наприклад, парктронік ). Для того, щоб убезпечити себе від безлічі загроз велика кількість водіїв використовують відеореєстратори. Відеореєстратор – пристрій записуючий вся відбувається на дорозі на флеш-накопичувач. Такі апарати мають досить високу вартість і необхідно дуже ретельно підходити до їх вибору. Адже при розборі аварії важлива кожна дрібниця, яка покаже істинно винного в події.

2 крок

972_small

Дозвіл камери відеореєстратора.

Мабуть, найважливіший момент у виборі відеореєстратора – дозвіл камери. Чіткість записи прямо залежить від дозволу камери і використовуваної матриці. Тому віддайте перевагу відеореєстраторів з високим дозволом. Дозвіл камери прямо пропорційно залежить на якість знімається відео, тому якщо Ви вирішили вести запис в HD-якості, то будьте готові викласти гроші за сучасний відеореєстратор.

3 крок

973_small

Об’єм пам’яті.

Виходячи з попереднього кроку, хотів зауважити, що високоякісне відео вимагає не тільки відмінної камери, але і досить великий обсяг пам’яті. Для запису четвертого годин відео в HD форматі буде потрібно мінімум восьми гігабайтна флеш-карта. Хоча в продажу є вже 32-ух і 64-ох гігабайтні флеш-накопичувачі. Мій Вам рада – беріть найбільш ємну карту наявне у продажу, так як часто замінювати і прати карти більш дрібного обсягу вельми скрутно.

4 крок

431_small

Живлення.

Будь-який електронний пристрій споживає електроенергію, так і відеофіксатори не виняток. Тому обов’язково зверніть увагу на спосіб підключення пристрою до джерела живлення. Існує два різновиди пристрої – постійні і автономні. Постійні мають підключення до проводки автомобіля і не вимагають до себе уваги, а ось автономні відеореєстратори вимагають постійної підзарядки і в разі, якщо Ви його забули вчасно зарядити, то можете не сподіватися на його роботу.

5 крок

432_small

Енергоефективність.

Тут все дуже просто, при виборі обов’язково врахуйте енергоспоживання пристрою. Будь-яких даних дати не можу, так як у різних виробників різні характеристики, які дуже динамічно змінюються у зв’язку з постійним виходом нових моделей. Але пам’ятайте! Якість запису більш пріоритетна характеристика при виборі відеореєстратора.

6 крок

433_small

Кількість камер.

В останніх моделях відеореєстраторів встановлено дві камери розміщені на передньому і задньому лобових стеклах, тим самим, можна фіксувати абсолютно все, що відбувається навколо автомобіля.

7 крок

434_small

Додаткові функції.

Новітні моделі відеофіксатори оснащуються все більшою кількістю корисних функцій. Їх описувати не варто, так як багато навряд чи, що скажуть автомобілісту ніколи не використовував відеореєстратор. Але на моєму досвіді, можу сказати, що найбільш корисною функцією є режим парковки. При даному режимі, відеореєстратор через задані інтервали часу проводить фотозйомку камерами і записує їх, що забезпечить Вам додаткові докази або докази злочину (хуліганство і тому подібні злочини відбуваються з припаркованим автомобілем).


Вам можливо буде цікаво.

  • Як синхронізувати системний час на ПК Для того, щоб ваш комп'ютер завжди показував точний час, необхідно синхронізувати його з сервером часу в Інтернеті. Як це зробити? Дуже просто. Інструкція Рівень складності: Легко Що вам ...
  • Як навчити собаку показувати зуби. Є у собак і така, на перший погляд несерйозна, команда “покажи зуби”. Проте, це не тільки безумовна вимога для виставкової собаки, яка оцінюється в рингу, але і уміння викликати у собаки повн...
  • Як перевірити жорсткий диск Програма Partition Manager Special Edition дозволяє проводити різні операції з розділами жорсткого диска (наприклад, дисками C:, D: і т.д.): від найпростіших до найскладніших. Розглянемо, як можна ...
  • Як зробити зливну яму для лазні? Для відведення води з лазні потрібно зробити міні-каналізацію. Самим кращим варіантом є будівництво зливної ями. Давайте крок за кроком розберемо весь процес її будівництва. Інструкція Ріве...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.