Поради на всі випадки життя.

Як встановити свою іконку для облікового запису в Windows XP?

У Windows XP є стандартні іконки для облікового запису. Їх дуже мало і з них складно щось вибрати. Більшість людей ставлять одну зі стандартних іконок і більше не дбають про це, але є люди, яким не байдужа іконка свого облікового запису. І для таких людей я пишу цю інструцію. Я розповім вам, як подолати рамки стандартних зображень і поставити свою власну картинку.


Інструкція

Рівень складності: Легко

1 крок

Для початку підготуйте свою іконку. Це повинно бути зображення у форматі. Bmp,. Gif,. Jpg або. Png розміром 48×48 пікселів. Таку іконку можна знайти в інтернеті або поставити свою. Якщо ви підготуєте велику картинку, комп'ютер автоматично її зменшить, але пам'ятайте, що при зменшенні розміру картинки погіршується її якість.

2 крок

Після підготовки картинки приступаємо до процесу зміни іконки. Відкрийте меню пуск і натисніть на "панель керування" (якщо у вас класичне меню пуск, то натисніть пуск → настройка → панель управління)

3 крок

Тепер у меню, вибираємо розділ "облікові записи користувачів".

4 крок

У вас відкриється вікно управління користувачами комп'ютера. Тепер у графі "виберіть завдання" натисніть "зміна малюнка вашого облікового запису".

5 крок

У вас знову відкриється вікно з стандартними іконками. Тепер під стандартними іконками натисніть "Пошук інших малюнків".

6 крок

Тепер просто виберете зображення на комп'ютері та натисніть "ОК".

7 крок

Все! Іконка вашого облікового запису змінена. Це виявилося дуже просто. Дякую за увагу.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.