Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як святкувати масленицю?

Масляна один з важливих язичницьких свят, традиції якого не змогла потіснити навіть християнська церква. Свято пов’язане з проводами тривалої зими і зустріччю весни. Триває він цілий тиждень і має багато цікавих традицій.


Інструкція

Рівень складності: Легко

1 крок

768_small

Перше, з чим асоціюється масниця, це звичайно ж стопка ароматних, мереживних, підсмажених млинців. Їсти їх можна (і потрібно!) Весь тиждень, в самих різних варіантах. Особливо будуть гарні млинці з сиром, адже у масниці є й інша назва – сирна тиждень. Так само хороші всілякі варіанти на тему млинців: французькі крепи, американські капкейкі, молдавські коржі, наші рідні оладки.

2 крок

769_small
пам’ятайте, об’їдання – гріх!

Масниця – це завершальний тиждень перед Великим постом. А це означає, що можна їсти абсолютно все. І не просто є, а об’їдатися. Так що кидаємо дієти і накидаємося на на м’ясо, картопельку і звичайно … млинці, куди ж без них. Але крім свята шлунку, масниця славиться своєю розгульний і веселощами, а яке ж веселощі без спиртного. Це ні в якому разі не пропаганда алкоголізму, а всього лише давня російська, а точніше язичницька традиція. Самий підходящий для масниці напій – солодка медовуха.

3 крок

770_small
ворожіння суперечать православному віросповіданню

Який язичницьке свято і без ворожінь! Годяться всі традиційні гадання, але найголовніші – масничні ворожіння пов’язані з млинцями. Не просто запитати ім’я у перехожого, а пригостити його млинчиком, дивись так і суджений швидше знайдеться. Наявність нареченого не скасовує ворожінь. Запропонуйте йому млинці з різною начинкою і дізнаєтеся, яким він буде чоловіком. Чоловікам, що бажають поворожити, краще попросити напекти млинців маму чи сестру або потенційну дружину.

4 крок

771_small

Вінцем масляного тижня, звичайно є спалювання опудала зими. Можна спорудити своє, а можна відправиться на центральну площу і гуляти й веселитися з усім чесним народом.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.