Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як стати прекрасним фрілансером?

Дивіться не заробиш!
З кожним роком фріланс (робота, що складається у виконанні якогось замовлення, опублікованого в Інтернеті) набирає все більше і більше прихильників. І це не дивно, адже багатьом подобається працювати вдома, самостійно знаходити замовлення і не обмежуватися отриманою професією.

Але в даний момент конкуренція між фрілансерами дуже висока і новачки просто губляться: у них немає ні досвіду робота, ні стажу, ні елементарного портфоліо на оцінку роботодавцю. Неправда, що фріланс не любить новачків: потрібно просто все грамотно спланувати і "підуть" замовлення, за ними гроші,

а незабаром у вас складеться і прекрасне портфоліо. Почніть з прочитання цієї інструкції, і, якщо ви будете наполегливі і терплячі – фріланс відкриє вам свої двері!

Інструкція

Рівень складності: Непросто

Що вам знадобиться:
  • Доступ до Інтернету
  • Ваші знання і вміння їх використовувати
1 крок

Перший наш з вами крок досить простий. Він зводиться до підготовки. Перше, що ви повинні зробити: вивчити біржі фрілансу, такі як freelance.ru, free-lance.ru, weblancer.net. Уважно перегляньте, які існують категорії замовлень. Думаю, в цьому переліку, де найчастіше безліч категорій (від розробки сайтів до написання віршів) ви знайдете щось своє. Навіть якщо вам здається, що ви не можете нічого з того, що пропонує сайт, не зневіряйтеся. Якщо у вас є хоч крапелька креативності та наполегливості, для вас знайдуться завдання! Потім перегляньте замовлення і вирішите, чи хочете ви стати фрілансером.

2 крок

Ось, ви вибрали щось своє і вирішили, що хочете займатися фрілансом. Тепер переходимо до наступного кроку. Облаштовуємо все для зручності роботи. Перше, що ми робимо, реєструємо спеціальну електронну пошту для зв’язку з роботодавцями (я рекомендую створювати її на Яндексі, пізніше зрозумієте чому). Після того, як ви створили пошту, створюємо гаманці, на які нам будуть нараховувати гроші. Гаманці повинні бути створені на WebMoney і Яндекс. Гроші (отут вам придасться створена на Яндексі пошта). В закінчення цього кроку зареєструйтеся на вподобаних фріланс-біржах (перераховані вгорі). Всі логіни-паролі я рекомендую записати. Якщо у вас вже є робоча пошта і гаманці, перевірте, щоб все це працювало!

3 крок

А тепер можна приступати до роботи! Ось рекомендації по початковому етапу ваших робіт:
1. Беріть прості проекти. На самому початку, ваша стратегія – навчання справі, напрацювання портфоліо, пізнання світу фріланса. На складні проекти вас без портфоліо ніхто не візьме, та й не факт, що ви укладетеся в терміни. Не варто форсувати події.
2. Використовуйте "многобіржевость". Ви не повинні сидіти на одній біржі і просто чекати – приділіть час пошуку замовлень на всіх біржах, на яких ви зареєстровані.
3. Ставтеся до перших проектам особливо відповідально. Цьому є кілька причин: по-перше, на початку тільки вони будуть складати ваше портфоліо, по-друге, поки про вас не накопичилося хороших відгуків, будь поганий відгук впливає на думку про вас дуже і дуже погано!
4. Брешіть і користуйтеся допомогою. Не варто випускати ніяких можливостей. Може бути, ваша сестра художник? Нехай допомагає вам робити логотипи та дизайни! А може, ваша подруга вчилася на філолога? Уявіть їй на суд свої копірайти і рерайт, вона не відмовиться їх підкоригувати! У такому випадку цілком можна написати, що ви художник або філолог! Це підніме вас серед інших фрілансерів.
5. Не обділили увагою конкурси. Багато організацій оголошують конкурси на кращі слогани, дизайни, логотипи, концепції. Це дуже цікаво, до того ж ви можете напрацювати собі портфоліо участю в конкурсах, та й підзаробити теж!

Вам слід завжди пам’ятати, що хороший початок важливіше всього. Коли ви "увіллєтеся" у фріланс, ніякі поради вам будуть не потрібні. Все буде стабільно – і вдосконалення ваших навичок і збільшення складності проектів і зростання вашого бюджету. Ви повинні прагнути стати професіоналом у своїй справі – і тоді правильний шлях намалюється сам собою! Удачі у фрілансі!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як виконати зобов’язання за іншу людину У нашому праві можна виконувати зобов'язання, наприклад, платити борг як за себе, так і за інших людей (родичів, друзів, чи незнайомих, просто виходячи з добрих спонукань). Після такого погаш...
  • Як визначити вологість деревини? Кожен будівельник знає, що для якісного будівництва підлоги або стін з дерева необхідний певний рівень вологості деревини. Дошки повинні бути добре висушені. Але як бути, якщо рівень вологост...
  • Як оформити альбом Фотографії здатні викликати приємну ностальгію, ними можна похвалитися перед знайомими або просто позгадувати приємні моменти, дивлячись на них. Але щоб ефект від знімків був максимальним, необхід...
  • Як добути вміст яйця, не розбивши шкаралупу Яєчна шкаралупа – дуже тендітна річ, однак вона досить часто використовується в якості матеріалу для багатьох виробів причому не тільки на великдень, а й дитячої творчості, інших цікавих виро...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.