Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як спілкуватися з меланхоліком.

Гіппократ визначив чотири типи темпераменту у людини: холерик, сангвінік, флегматик і меланхолік.
Всі вони мають свої особливості і слабкі сторони, але найпростіше образити саме четвертий тип.
Ця інструкція розповість вам

, як цього не допустити.


Інструкція

Рівень складності: Непросто

1 крок

944_small

Прийнято вважати, що меланхоліки схильні до песимізму і постійно сумують, але це зовсім не так.
Якщо ви раптом дізналися, що ваш друг – меланхолік, не потрібно намагатися з’ясувати, чому це він сміється, замість того, щоб сумувати в куточку.

2 крок

945_small

Головною відмінною особливістю меланхолійного темпераменту є дуже сильні внутрішні переживання при зовнішньому спокої.
Якщо у вашого друга настали важкі часи в житті, будьте поруч і активно підтримуйте його. Не обманюйте зовнішнім виглядом і запевненнями про те, що він у повному порядку – він може заживо вмирати від душевних страждань, але так і не попросити допомоги.

Меланхолік не вимагає подібного участі, але завжди потай розраховує на нього, разочаровиваясь в тих, хто не здогадався його проявити.

3 крок

946_small

Меланхоліки ранимі – так, це дійсно так. Необережне слово, провокація, жарт, що зачіпає за хворе місце можуть назавжди налаштувати цієї людини проти вас.

Ніхто не говорить, що над меланхоліками не можна жартувати, але заборонені теми краще ніколи не зачіпати, якщо ви не хочете псувати відносини.

4 крок

947_small

Вимагати швидкості реакції від меланхоліка – справа марна. Несподіванки застають їх зненацька і приводять в сум’ятті. Не намагайтеся змусити меланхоліка активізуватися, поміщаючи його в нестандартні ситуації – він тільки розгубиться і буде почувати себе вкрай незатишно.

5 крок

948_small

Люди з меланхолійним темпераментом не кидають слів на вітер і намагаються не порушувати обіцянок. Того ж самого вони чекають і від вас. Якщо ви не впевнені в тому, що не зможете зробити щось – краще не давати обіцянки взагалі.
В іншому випадку, меланхолік скоро вирішить, що на вас не можна покластися, а значить, серйозно вас сприймати теж не можна.

6 крок

949_small

Занижена самооцінка – часто зустрічається риса характеру меланхоліка. Хваліть його, заохочуйте, показуйте, що пишаєтеся їм – і він розквітне буквально на ваших очах.
Це той рідкісний випадок, коли критику можна виключити взагалі – меланхолік сам не тільки бачить всі свої недоліки і недоліки, але й перебільшує їх в десятки разів.

7 крок

950_small

Невпевненість у собі і відсутність схильності до прийняття рішень призводять до того, що меланхолікові дуже важко зробити перший крок у стосунках. Він завжди боїться бути відкинутим, і через це страху може все життя любити людину, але так і не зробити спроби зблизитися з ним.
Проявляйте ініціативу – і тоді вам меланхолік потягнеться до вас =)


Вам можливо буде цікаво.

  • Як не дратувати чоловіків? Жінки, мої милі! Скажіть, хто з вас не стикався з чоловічою дратівливістю? А адже факт, що найчастіше саме ми стаємо причиною їх подразнення. Якщо ви любите і бережете свого чоловіка...
  • Як познайомитися чоловіку і жінці в сучасному світі. Як познайомитися чоловіку і жінці в сучасному суспільстві? Не так багато випадків представляється для того, щоб зав'язати стосунки, адже дорослі люди вже не так часто мають змогу проводити віль...
  • Як не заздрити? Заздрість - одне з негативних почуттів людини, викликане роздратуванням і незадоволенням успіхами і благополуччям інших людей. Заздрять практично все, що б не говорили, але різною мірою. Спос...
  • Як сподобатися однокласниці? ..... Сподобатися однокласниці простіше простого, якщо є голова на плечах і в голові є те, що називають сірою речовиною)))Інструкція Рівень складності: Нескладно Що вам знадобиться: мі...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.