Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середя: 5.00)
Loading ... Loading ...

Як розвинути свою уяву

Уява людини тісно переплітається з його мисленням, і представляє процес, наскрізь просочений креативністю. Адже уявляючи, людина створює щось нове, відоме тільки йому самому. Нижче перераховані кілька найбільш загальних міркувань, як розвинути та збагатити свою уяву.


Інструкція

Рівень складності: Непросто

Що вам знадобиться:
  • терпіння
  • завзятість
1 крок

Гра. Людська уява починає розвиватися з його самих малих років. Як правило, при цьому задіяні різні ігри, в яких людина виконує певну роль.

2 крок

259_small

Гра зі словами. Початком гри служить будь-яке слово, яке є його ключем. Далі до кожної букви слова вигадуються нові слова, перша буква яких входить до ключове слово. Потім з отриманих слів придумується історія або вірші.

3 крок

260_small

Гра в оповідача. Кожен з учасників розповідає всім вигадану історію, після чого ілюструє її малюнками.

4 крок

261_small

Фантастичні гіпотези. Суть гри полягає у відповідях на запитання наступного типу: "що було якби …". Питання повинні бути спонтанними і незвичайними. Далі розробляється гіпотеза, в основі якої лежить фантазія людини.

5 крок

262_small

Уява людини чудово розвивається при читанні книг. При цьому не можна пропускати різні місця, де наводиться опис природи, місця, інтер’єру і пр. Уява читача діє самостійно, а тому здатний відтворити будь-який образ.

6 крок

263_small

Відтворює спосіб уяви. Уміння легко розпізнавати різні географічні карти, і подумки відтворювати різні місця, чудово збагачує уяву людини.

7 крок

264_small

Уважне розглядання креслень, відтворення в пам’яті різних об’єктів, складних деталей, дозволяє удосконалювати створення уявних образів.

8 крок

265_small

Покращує уяву і безпосереднє творчість людини. До нього відносяться різні винаходи, твори, малюнки, створені самою людиною.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як признатися хлопцеві в любові? Всі звикли до того що хлопці зізнаються дівчатам у коханні. Але пора ламати стереотипи! Адже від першого кроку дівчини може залежати, як і палкий роман, так і щаслива родина. Скажіть першими &q...
  • Як не наїдатися на ніч? Свята закінчились або ще далеко попереду, пора себе і в форму привести! Будь-які, навіть самі серйозні фізичні навантаження зійдуть "на ні", якщо Ви будете харчуватися неправильно і, ...
  • Як тренуватися з грудним еспандером Еспандер - відмінний тренажер для дому Грудної еспандер дуже корисна і зручна штука для тренувань в домашніх умовах. За допомогою цього пристосування можна трохи підтягнути свою форму, не відв...
  • Як зберегти сім'ю, якщо надій вже не залишилося. як не крути, а ми ж рідні люди. Поштовхом для написання цієї інструкції стала схожа ситуація в моєму особистому житті. І хотів би висловити подяку автору freziya - не очікував допомоги від сторонн...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.