Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як прискорити пошук в Google Chrome

Часто здійснюєте пошукові запити на якомусь сайті і хочете прискорити цей процес? Тоді ця інструкція для Вас.


Інструкція

Рівень складності: Легко

1 крок

228_small

Почнемо. У Google Chrome пошукова рядок і рядок адреси об’єднані в так званий універсальне вікно пошуку, який дозволяє як переходити на сайти, так і швидко шукати в Мережі інформацію. Типово Google Chrome здійснює пошук в Google, але Ви легко можете додати інші джерела.

2 крок

229_small

На прикладі akak.ru розберемося, як це зробити. Знаходимо на потрібному рядок пошуку, клацаємо на ній правою кнопкою миші і натискаємо кнопку "Додати як пошукову систему …"

3 крок

230_small

З’явилося вікно "Змінити пошукову систему". Важливий для Вас параметр тут – поле "ключове слово". Його Ви можете вибрати на свій розсуд, але для зручності раджу Вам вибирати найбільш запам’ятовується і коротке.

4 крок

231_small

Ось і все! Тепер для пошуку Вам достатньо ввести ключове слово в універсальне вікно пошуку, натиснути клавішу Пропуск (універсальне вікно пошуку покаже адреса сайту, на якому буде проводитись пошук) і ввести пошуковий запит.

5 крок

232_small

Надалі Ви можете змінити налаштовані ключові слова. Для цього клацніть правою кнопкою миші на універсальному вікні пошуку і виберіть пункт "Змінити пошукові системи …"

6 крок

233_small

Відкрилося вікно налаштувань пошукових систем. Для зміни клацніть на потрібному ключовому слові, введіть нове і натисніть кнопку "ОК".
Тут же Ви можете додати пошукову систему, використовуючи її адресу. Для цього клацніть на порожньому полі, введіть назву, ключове слово та адресу пошукової системи. Ось деякі з них:
http://oplayer.org/search/% s (музика ВКонтакте, реєстрація не потрібна)
http://music.yandex.ru/ #! / search? text =% s (Яндекс.Музика)
http://www.wolframalpha.com/input/?i =% s (система комп’ютерної алгебри Wolphram | Alpha)
http://maps.yandex.ru/?text =% s (місце на карті)


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.