Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як правильно користуватися паличками для їжі.

Палички

Палички На погляд європейця всі палички для їжі однакові. Але насправді це не так. Наприклад, японські палички коротше інших і досить тонкі. Корейські палички найтонші, але коротше, ніж китайські, а китайські не тільки найдовші, а й самі товсті. Різниця в довжині і товщині паличок обумовлює і різні правила користування ними в різних країнах. Навіть якщо у вас дуже спритні, рухливі пальці, перш ніж намагатися їсти паличками на людях, краще все-таки потренуватися без свідків. Причому, навчившись правильно тримати палички, ви витратите ще якийсь час на те, щоб навчитися захоплювати ними їжу і доносити її до рота.

Інструкція

Рівень складності: Нескладно

Що вам знадобиться:

  • палички

1 крок

Японські палички

Одну паличку беруть на відстані 1 / 3 від верхнього кінця між великим і вказівним пальцями правої руки. Тримати її слід великим і безіменним пальцями так, що б вказівний, середній і великий пальці при цьому утворили кільце.

Другу паличку беруть кінчиком великого, вказівним та середнім пальцями паралельно першій паличці на відстані 15 мм.

Якщо середній палець розпрямити, палички розсуваються, якщо зігнути вказівний палець, то кінчики паличок защемляють шматочки їжі, які й відправляють в рот.

2 крок

Китайські палички.

Візьміть одну паличку так, щоб її товстий кінець лежав на підставі великого пальця, а тонкий – на нижній фаланзі середнього пальця. Притисніть її великим пальцем (відстань від пальців до палички повинно залишитися не менше 5-7 см).

Друга паличка затискається між вказівним і великим пальцями. Постукайте кінцями паличок по тарілці, щоб вирівняти їх, це допоможе краще захоплювати шматочки їжі.

У процесі їжі нижня паличка завжди повинна залишатися нерухомою, а верхня при легкому натиску повертається на вказівному пальці до другого суглоба, щоб кінець верхньої палички рухався у напрямку до кінця нижньої нерухомої і захоплював їжу.

3 крок

Так само як є правила користування ложкою, виделкою і ножем, є і правила користування паличками для їжі. Причому, оскільки народи Далекого Сходу користуються паличками на багато століть довше, ніж ми ложкою і виделкою, правила ці, встановлені традиціями, краще знати і дотримуватися. Тоді й не скривдиш нікого, і не будеш виглядати невихованим людиною.

Не прийнято стукати паличками по столу або тарілці, намагаючись покликати офіціанта.

Беруть їжу завжди зверху, а не колупають паличками в пошуках кращих шматочків. Вибирають шматок, який хочуть узяти, поглядом.

Наколювати шматочки на палички не можна.

Якщо їжа гаряча, не варто трясти паличками, щоб остудити шматок.

Облизувати і просто так тримати палички в роті не прийнято.

Навіть якщо ви боїтеся упустити захоплений шматок, не варто опускати особа в тарілку, щоб зменшити відстань до їжі, або підносити тарілку близько до обличчя і запихати

їжу паличками в рот – це поганий тон.

Не можна підсуває до себе тарілку паличками, робіть це руками.

Палички служать для їжі, а не для того щоб указувати ними, розмахувати або передавати їжу іншій людині.

Не варто затискати обидві палички в кулаці, це може бути сприйнято як загрозливий жест.

Якщо в їжі наступила перерва, покладіть палички гострими кінцями влео. Але якщо ви хочете отримати добавку, покладіть палички на стіл, а не на тарілку.

Показником того, що ви закінчили трапезу буде те, що ви покладіть палички на підставку.

Ніколи не встромляйте татка в рис стовпом. Так подають рис небіжчикам на похоронах.

Сподіваємося, що ці відомості та поради допоможуть вам долучитися до культури народів Далекого Сходу, познайомитися з їхніми звичаями і кухнею.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як вибрати весільні туфлі Кожна наречена знає, як важко знайти ту єдину і неповторну пару весільних туфель... Адже весільна взуття повинна бути не тільки красивою і стильною, але ще комфортною і зручною. Пошуки весіл...
  • Як годувати кота при цукровому діабеті? Досить часто літні домашні кішки страждають на цукровий діабет. При цьому від власників тваринного потрібна особлива увага й турбота, яка полягає не тільки в лікуванні та періодичних походах ...
  • Як не переплатити за покупки в магазині Часте явище: вирушаючи в магазин тільки за хлібом, ми приносимо повну сумку продуктів. Це хитрощі маркетологів. Як не переплатити за покупки в магазині і повернутися додому тільки з потрібною...
  • Як можна здорово повеселитися в Assassin `S Creed 2? У цій інструкції я розповім вам як весело вбити стражників в грі Assassin `S Creed 2, я сам на це натрапив випадково, коли пройшов всю гру, я просто так бігав, збирав залишилися пір'я і випадко...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.