Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як підібрати для себе обруч-тренажер (хулахуп).

Які бувають обручі для кручення на талії, ми з’ясовували в інструкції з вибору різновидів хулахуп . Як з усього цього різноманіття підібрати обруч конкретно для себе? На що звернути увагу? Що виявиться корисніше або важливіше? Який хулахуп буде більш ефективний для схуднення? Багато питань. Шукаємо відповіді.


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

105_small

Для тих, хто ще тільки починає крутити обруч, варто вибрати спортінвентар простіше. Самий звичайний алюмінієвий обруч, без обважнювачів і інших пристосувань. Саме на таких обручах найлегше виробити ритм рухів, щоб потім можна було перейти на обважений варіант. Такий простий обруч можуть крутити і діти.

2 крок

106_small

Вибираючи масажний обруч, варто оцінити співвідношення власної маси тіла і вага обруча. Мінімальна вага обруча для дорослих – 0,8 кг, максимальний – 2,5 кг. Для того, щоб крутити важкий обруч потрібно мати непогану фізичну підготовку. Без такої від хулахуп з обважнювачів залишаться синці, та й обертання може вийти не з першого разу.

3 крок

107_small

Вибираючи складаний обруч, потрібно звернути увагу на місця стику. Частини обруча скріплюються кульковими засувками або пластмасовими замками. Надійніше, звичайно, металеві, особливо по частині "тримання удару", адже обруч часто падає. Сам стик повинен бути щільно прилеглим, без зміщення або яких-небудь зазубрин.

4 крок

184_small

При підборі масажного обруча, зверніть на те, що внутрішня масажна сторона може бути виконана з різними варіаціями. Великі горбки з магнітами мають найглибше вплив на м’язи, причому горбки можуть бути гладкими або з верхньою чашкою, забезпеченою насадками або присосками. Дрібні горбки більше впливають на підшкірні накопичення, ніж на м’язові шари.

5 крок

213_small

Є масажні обручі з вставками з дрібних частих гумових пупиршков-щетинок. Ці обручі також впливають на целлюллітние відкладення і активізують кровообіг в капілярах.

6 крок

214_small

Висновки такі: якщо вперше беретеся крутити обруч, візьміть той, що простіше і легше. Для формування талії потрібен середній по обваження хулахуп, з великими або середніми масажними елементами на внутрішній поверхні. Для загального скидання ваги і "умінанія боків" потрібен обважений обруч, але масажні елементи повинні бути зовсім плоскими або їх взагалі не повинно бути, інакше так намне боки, немов вас побили. Для боротьби з целюлітом підберіть не важкий обруч з дрібними або плоскими масажними елементами.
Вдалих тренувань!


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.