Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як не обманювати себе?

Більшість людей не вірять самому собі, не вірять у свої мрії і бажання, а найголовніше бояться повірити у свої власні досягнення. Вчимося не обманювати себе!


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

Нас відділяє від світу наша строгість – сприймайте світ простіше. Я люблю простоту в сприйнятті, і вам раджу не загострювати сильно увагу на проблемах, а точніше загострювати, але тільки коли ти в розслабленому стані.

2 крок

Чи не відділиш внутрішні від зовнішнього – не практикують лукавство. Наше друге обличчя – наш лютий ворог. Не робіть розум ворогом серця.

3 крок

Є ще одне лукавство – перед людьми – ти вбиваєш себе їм. Ти втрачаєш цінність для самого себе, ти перестаєш вірити самому собі.

4 крок

Швидко розвивай свої хотіння – це принцип досягнення. Чим раніше ти щось сильно захочеш, тим раніше ти цього досягнеш. Хотіти – дуже важливо вміти =)

5 крок

Не бачиш результату – не здавайся. Результат найчастіше є нашою нагородою, нашої мотивацією далі продовжувати розпочату справу. Але, а якщо результату немає? Що робити? Перше, в це важливо повірити – результат буде завжди, запитай ради, а друге, завжди запитуй поради у вже досягли успіху в цій області.

6 крок

Умій цінувати те, що маєш. Більшість людей думають, що все, що вони мають це само собою зрозумілі, але це зовсім не так, це прояв любові з боку оточуючих, долі і Бога.

7 крок

Знайди собі наставника – це найкращий з усіх даних тут мною методів. Я думаю, з цим пунктом труднощів не виникне. Знайдіть собі вчителя. Вчіться безпосередньо через спілкування з ним або через його аудіо та відеозаписи, книги. Хоча я порадив би безпосередньо. Зараз у всіх є інтернет, так що немає проблем у його пошуках.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як підвісити сковороди над багаттям Минулого разу я розповів вам про простий і надійному пристосуванні, щоб підвішувати казанок над вогнем. Але як бути, якщо на риболовлі або в поході беруть участь велика кількість людей або крім...
  • Як навчитися радіти життю Мудрий цар Соломон колись сказав: «Серце радісне добре лікує, а пригноблений дух сушить кості». Дійсно, думаю, багато хто випробували на собі, як поганий настрій або невдоволення позначається н...
  • Як зробити ЗЕЛЕНИЙ вогонь Вогонь вийшов не таким зеленим, тому що я мало додав в нього борної кислоти. Зелений вогонь дуже не звичайний. Кажуть, що при спалюванні відьми вогонь горів, синім і зеленим полум'ям не чого...
  • Як використовувати старі джинси? Ось купуєш ти джинси і як - то раз вони стали на тебе маленькі. Потім ти купуєш ще одні джинси. Потім ще ще ще і ще. Їх стає настільки багато, що просто нікуди дівати. Ще проблема - у вас немає...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.