Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як малювати гілки верби у стилі японського живопису Сумі-Е

Японський живопис або як це звучить по японськи Сумі-Е, яка почасти схожа з написанням ієрогліфів, аскетичне, але в той же час витончене і проникливе у своїй простоті відображення внутрішнього світу і почуттів людини. Як і все інше в японській культурі, живопис Сумі-Е містить філософію цього східного образу культури, і, безумовно, цікаво для споглядання і своєї спроби кисті. Малюнок виконується тушшю і ще має назву "живопис з туману".


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

889_small

Малюнок Сумі-Е в японському малюванні проводиться за допомогою пензлика і туші, без всяких попередніх начерків, тому важлива точність і впевненість рухів. Це досягається не з першого разу, але зосередившись на зображенні, можна домогтися пристойної чіткості. Картинка повинна бути точна і лаконічна, як ієрогліф.

2 крок

890_small

Гілка верби виглядає, як чергуються маленькі помпончікі на тонких закінченнях гілок, це і є цвітіння верби. Для малювання знадобиться аркуш цупкого паперу (у Японії використовують рисовий папір) і товста кругла кисть із загостреним кінцем. Туш для малювання робимо двох тонів – темно-сіра і вполовину розбавлена, середньо-сірого кольору. Замість туші цілком підійде чорна гуаш.
Щоб на папері виник такий помпон-сережка достатньо одного штриха пензлем. Але перш, ніж його нанести подумки уявіть де початок гілочки, там штрихи повинні бути дрібніше.

3 крок

891_small

Для початку уявіть собі зображення, яке хочеться отримати, як воно повинно бути розташоване на аркуші, скільки займати місця. У Сумі-Е – це не натюрморт і не пейзаж, це всього лише дві-три гілки.
Щоб на папері виник такий помпон-сережка достатньо одного штриха пензлем. Але перш, ніж його нанести, подумки уявіть де початок гілочки, там штрихи повинні бути дрібніше. Штрихи розташовуйте послідовно.
Пензлик в руці тримайте під прямим кутом до аркуша. Натиск до середини Вербної сережки повинен бути таким, щоб 1/3 щетинок лягла на папір. Кожен штрих повинен повторювати дію.

4 крок

897_small

Тепер малюємо стебло більш темною фарбою, використовуємо пензлик в 2,5-3 рази тонше. Лінію стебла потрібно вести знизу вгору, вписуючи її між вербними штрихами. Лінія не повинна вийти зовсім гладкою і рівномірною, злегка натискаючи на кисть, отримаєте невеликі потовщення – вузлики на гілці. Крім цього кінчиком пензля, з’єднайте кожну сережку зі стеблом.

5 крок

898_small

Закінчивши одну гілочку верби, приступаємо до наступної. Вся послідовність дій повторюється: спочатку товста кисть і більш світла фарба для доріжки сережок, потім більш тонка кисть і більш темний відтінок для самої гілки.

6 крок

899_small

Ваш малюнок у стилі Сумі-Е готовий. Можна поставити підпис автора, як це роблять японські художники, намалювати ієрогліф. Можна винайти свій власний "ієрогліф" у вигляді маленької картинки.
Насолоджуйтесь творчістю!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як правильно сервірувати столові прилади Найближчим часом ви плануєте дати звана вечеря або обід, яким хочете здивувати гостей? Ви вже вибрали незвичайне меню, проте не знаєте, як правильно сервірувати столові прилади? Нижче ви знай...
  • Як зробити свою пам’ять краще Все частіше ловите себе на тому, що забули, куди поклали ту чи іншу річ? А, може, ви стали забувати важливі для вас дати? Бути може, трапляється так, що ви не пам'ятаєте про те, що вам говорили...
  • Як оформити дитячу за допомогою фотошпалер За допомогою фотошпалер можна створити неповторний дизайн приміщення на будь-який смак і вік. Фотошпалери - дуже гарне рішення для оформлення дитячої кімнати. Адже асортимент цих оздоблювальн...
  • Як написати позовну заяву? У цій інструкції я розповім Вам, що необхідно знати, в яких нормативно-правових актах Ви зможете знайти необхідну інформацію, що потрібно зробити, для грамотного написання позову. У який саме с...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.