Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як грати в фантики

Гра у фантики досить відома серед школярів. Ну ще б, скільки учнів за всю історію шкільних буднів було виставлено з класу за пристрасть до гри в фантики на задніх партах. Сьогодні школярі більше грають в електронні іграшки, які є майже в будь-яких пристроях починаючи з мобільників. Думаю, що відновити захоплення грою в фантики зовсім не зайве, хоча б тому, що це вже реальна реальність, а не віртуальна.


Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

521_small

Для того, щоб зіграти в фантики все є під рукою. Самі фантики від цукерок, які сьогодні яскраві й різноманітні, кришка столу, яка бути ігровим полем і гравці. В принципі грати можна хоч цілою юрбою, але цікавіше, якщо в команді грають 2-3 людини, тоді ніхто не нудитися очікуванням підлягає і є простір навколо ігрового поля.
Фантик повинен бути складний певним чином, тоді він ставати повноправним учасником гри. Бічні краї фантиків загортаються всередину, отримуємо як би плоску трубочку, а потім верхній та нижній край заправляємо один в одного, щоб вийшла плоска подушечка. Подивіться картинку до кроку, там вся технологія складання цукеркової обгортки.

2 крок

522_small

Ведучий кон гравець повинен пульнути фантик на ігрову поверхню. Робиться це так: плоска подушечка цукеркової обгортки кладеться на долоню гравця, далі розкрита долоня пальцями вперед вдаряється знизу об край столу, спрацьовує як гімнастичний місток. Фантик підлітає вгору.
Складені обгортки всіх учасників гри розташовують на столі в довільному порядку. У кожного залишається по три (або більше / менше, це обговорюється на початку гри) ігрових фантика. Фантик того, хто веде кон у грі, бере участь майже так само як ігровий кубик. Його потрібно підкинути так, щоб він упав на стіл. При цьому, виграшем вважається, коли підкинутий фантик накриває собою хоча б куточок фантика на ігровому столі. Ведучий цей кон гравець забирає обидва фантика.

3 крок

523_small

Щоб досягти успіху в такій, здавалося б простий грі, потрібна певна вправність і свої прийомчики та хитрості. Умілий гравець намагається розрахувати силу кидка і кут польоту свого фантика, так що можна навіть порівняти цю гру з прийомами більярду. Гравці активні всю гру, так що навіть встигають спітніти.
Так! Це вам не іграшка в гаджеті. Так що не скидайте з рахунків таку забаву.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.