Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як батькам допомогти дитині-інваліду знайти своє місце в суспільстві.

Питання адаптації в суспільстві – один із найбільш важливих питань для будь-якого маленького чоловічка. Розвивається особистість починає усвідомлювати себе частиною соціуму, і це не завжди легкий процес.
Діти-інваліди переживають цей процес ще більш болісно. Тому на батьків лягати відповідальність допомогти своїй дитині в цьому. Що ж можна зробити?


Інструкція

Рівень складності: Непросто

1 крок

162_small

Безсумнівно, батьки самі повинні ставитися до своєї дитини з обмеженими можливостями, як до особистості. Якщо батьки комплексують з-приводу своєї дитини, соромляться його, всіляко показують, що він не такий, як усі, то такі батьки, перш за все, повинні багато працювати над своїм світоглядом.
Пропоную знайти в Інтернеті форуми для батьків, що мають дітей інвалідів, щоб ділитися досвідом, обговорювати проблеми, підтримувати і підбадьорювати один одного. Найгірше – залишатися зі своєю проблемою сам на сам. Ось один з форумів , який зможе допомогти вам у цьому.

2 крок

163_small

Тепер поговоримо про діток. Будь-яка дитина, що має обмежені фізичні або розумові можливості, все одно обдарована дитина. Спостерігайте за своїм малюком, що йому подобається, чим він любить займатися, що його цікавить. Зазвичай хворі дітлахи розвиваються інакше, ніж здорові. Якщо дитина має фізичні обмеження, то, найчастіше, він обдарований в якій-небудь іншій області – може володіти хорошою пам’яттю або схильністю до творчості.
Надайте дитині можливість займатися своєю улюбленою справою, яка у нього виходить найкраще.

3 крок

164_small

Забезпечте дитині доступ в Інтернет. Розумне користування певними Інтернет-ресурсами принесе тільки користь. Виберете сайти, на яких дитина може спілкуватися, покладіть йому в закладки корисні фільми, мультфільми, книги. Читайте дитині статті, книги, показуйте фільми, які зміцнюють дух дитини. Ось розповідь про людину на ім’я Крістіан , яка багато чого досягла, незважаючи на свої фізичні проблеми.
Так само представляю вашій увазі дитячу сторінку для дітей-інвалідів.

4 крок

165_small

Зробіть житло дитини максимально адаптованим для нього. Якщо він має можливість хоч щось робити сам, то надайте йому цю можливість. Придумайте спеціальні пристосування, щоб малюк себе почував максимально незалежним від вас.

5 крок

166_small

Не обмежуйте можливість спілкування вашої дитини зі здоровими однолітками. Підбадьорюйте його до нових знайомств, вчіть його спілкуватися і дружити. Адже в своєму дорослому житті він повинен буде вміти спілкуватися з різними людьми, долати різні проблеми і адаптуватися до незвичних для нього умов і ситуацій.
І вірте, що все у нього вийде!
Здоров’я вам і вашим дітям!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як підібрати стильну жіночу куртку Як підібрати стильну куртку Як підібрати стильну куртку? З настанням холодної пори року, кожній жінці потрібно подбати про верхній одяг. Комусь подобаються норкові шубки, а кому-то дублянки. А...
  • Як зробити машинку з електромотором Я з дитинства займаюся моделюванням, трохи намагаюся винаходити, поки що дитячі іграшки або щось ще. У мене два молодших брата і їм дуже подобаються машинки, адже багатьом дітям вони подобают...
  • Як відключити тачпад на ноутбуці Багато користувачів ноутбуків не можуть собі уявити використання його без мишки, не важливо провідний або бездротової, лазерної або оптичної. Деякі люди набувають бездротову мишку разом з ноу...
  • Як змінити тему Вконтакте Ось одна з таких тем Тепер користувачам соцмережі Вконтакте випала можливість встановлювати свої власні теми. При цьому відсутнє навантаження на системи. У цій інструкції я детально опишу, як ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.