Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як знайти загублений смартфон на Android?Інтерфейс Віддаленого управління Android”

Втратили Ваш смартфон не можете знайти? Або забули, куди поклали, а звук вимкнули? Дана інструкція може Вам допомогти, навіть якщо Ви не встановлювали на нього додаткових програм типу “антизлодій”.

Інструкція
Рівень складності: Легко

Що вам знадобиться:

  • Втрачений Android девайс, на якому був виконаний вхід в Google (якщо Ви користувалися Google Play, то ви входили в Google).

1 крок

Зайдіть на сайт ” https://www.google.com/android/devicemanager?hl=ru&u=0 “. Увійдіть на сайт під логіном та паролем, який Ви використовували для входу в Google на android-пристрої. При цьому підійдуть логін та пароль, під якими Ви реєструвалися в Google Play.

2 крокЩо очищається при видаленні даних.

Тепер Ви побачите карту, на якій точкою буде зазначено місце розташування Вашого пристрою, а кругом – можлива похибка при визначенні місця розташування. Також з’явиться три кнопки: “продзвонити” (на 5 хвилин включається звуковий сигнал, навіть якщо включений режим “без звуку”; вимикається натисканням кнопки блокування), “заблокувати” (установка пароля; не рекомендуємо: на android-пристроях не використовується шифрування, пароль досить легко обійти) і “очистити” (видаляються дані в програмах, встановлені програми, дані в пам’яті телефону (не на всіх пристроях) і скидаються всі налаштування до початкових. Дані з карти пам’яті не видаляються. Рекомендуємо, якщо Вам важливо не стільки пристрій, скільки інформація на ньому: після цієї операції Ви не зможете стежити за місцем розташування або відправляти інші команди.)

3 крокПерегляд історії місцезнаходжень

Якщо ж просто переглянути поточного місцезнаходження виявилося мало (наприклад, потрібно перевірити, куди переміщалося Ваш пристрій) – переходьте за посиланням ” https://maps.google.com/locationhistory/b/0/ “. Тут можна подивитися, коли і куди переміщався телефон. Знову ж таки, потрібен телефон, на якому здійснено вхід в обліковий запис Google, інакше переглянути історію розташування не вийде.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.