Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як зібрати волонтерську команду?


На жаль, люди часто потрапляють у складні ситуації, вибратися з яких самостійно просто неможливо. Тому добровольці допомагають тим, кому потрібна допомога. Їх називають волонтерами.

Інструкція Рівень складності: Легко 1 крок


В першу чергу, потрібно заявити про себе! Люди повинні знати, чим ви займаєтеся, перш ніж приєднатися до вас. Погодьтеся, підтримувати розвиток наркотичних притонів або допомагати дитячим будинкам – різниця величезна! Тому вам потрібна сторінка в соц мережах, присвячена вашої діяльності. Розішліть запрошення на цю сторінку всім друзям, вони в свою чергу своїм друзям і т.д. Так само зустрітися з однодумцями можна в розплідниках, на благодійних концертах, в будинках престарілих і т.д. і тоді вже запропонувати їм вступити в вашу команду.

2 крок


Потрібна полум’яна мова. Розкажіть, навіщо і чому ви допомагаєте людям, поясніть їм свою позицію, надихніть їх. Якщо у вас вийде об’єднати хоча б 5 чоловік, то ваші можливості вже стануть куди більше!

3 крок


Постарайтеся заявити про себе в пресі. Чим більше людей про вас знають, тим більше добра ви зможете зробити. На прикладі астраханського волонтерського руху можу сказати, що як тільки про них заговорили в місті, то вони майже “підім’яли” під себе мерію. На будь-яку розумну прохання їм відповідали позитивно, тим самим молодь благоустроила розплідник для тварин, зібрала масу подарунків для дитячих будинків у переддень нового року, відстояли алею від зносу і багато іншого! Заради такого варто потрудитися.

4 крок


Як тільки ви станете хоч трохи прикметні, заведіть розрахунковий рахунок. Це може бути Яндекс або Вебмані, а краще і те, і те. Зробіть кілька карт для переказу коштів. Все це вам знадобиться для зборів грошей на потрібні постраждалих. Не дай Бог, трапиться ще одна катастрофа, зразок Далекого Сходу або Кримська, ви вже будете готові прийти на допомогу. Творіть добро, друзі!


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.