Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як визначити, що поряд з тобою наркоман


В даний час наркозалежність зайняла більшу частину населення земної кулі. Найстрашніше відбувається тоді, коли близька людина перетворюється в наркомана. На ранній стадії можна зупинити подальшу деградацію людини, залишається лише вчасно помітити відбувається процес. Як визначити наркомана вчасно?

Інструкція Рівень складності: Непросто Що вам знадобиться:

  • Уважність
  • Спостережливість

1 крок


Самий вірний спосіб, як визначити наркомана, це стан його зіниць. У наркоманів остекленевший погляд з маленькими зіницями, які ніяк не реагують на світло. Різкі зміни звичок і зміна поведінки також свідчить про те, що людина стає наркозалежним.

2 крок


Як визначити наркомана за настроєм? Настрій наркозалежної людини здатне змінюватися за лічені секунди, причому від найніжнішої доброти до жорстокої агресії. Наркомани перетворюються у брехунів. У них з’являється необхідність збрехати. Навіть тоді, коли брехня очевидна, він буде наполягати на своїй правоті.

3 крок


Як визначити наркомана по режиму дня? Режим дня такої людини різко змінюється, і стає незрозумілим. Іноді він здатний не спати близько 2-х діб поспіль, а іноді не «вилазить» з ліжка за 2-3 дні. Якщо в будинку стали пропадати дорогі речі, а з гаманця членів сім’ї таємничим чином почали зникати гроші, то слід насторожитися: можливо поруч з Вами з’явився наркоман.

4 крок


Як зрозуміти, що близька людина став наркоманом? Така людина видасть сам себе своїми звичками, звичками, змінами в житті і постійною брехнею. І щоб уберегти своїх рідних, постарайтеся не випускати з виду їх життя, цікавтеся, спілкуйтеся і ні в якому разі не відгороджуйтеся, особливо від дітей перехідного віку.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.