Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як вивести плями від кетчупу


Головним ключем, який допоможе без зусиль видалити плями від кетчупу, є швидка реакція і відповідні дії. Чим довше кетчуп буде перебувати на одязі або килимі, тим більше пляма проникне всередину волокон тканини і тим складніше його буде вивести.

Інструкція Рівень складності: Непросто Що вам знадобиться:

  • вода
  • рідина для прання тканин
  • оцет
  • чиста біла ганчірка
  • відбілювач

1 крок


Виведення плям від кетчупу з одягу

Для початку зберіть з одягу стільки кетчупу, скільки це можливо. При цьому врахуйте, що терти кетчуп не можна, щоб він ще більше не проник у волокна тканини.

Виверніть одяг на погану сторону. Піднесіть пляма від кетчупу до струмені холодної проточної води, щоб максимально позбавитися від залишків кетчупу.

2 крок


Налийте на пляму рідина для прання тканин і замочіть вымазанную річ у холодній воді на 15 – 30 хвилин. Після цього дістаньте одяг з води з рідиною для прання і ретельно прополощіть річ в чистій воді.

Нанесіть на пляму оцет. Його не слід лити прямо на одяг: потрібно намочити в оцті чисту білу ганчірку і з її допомогою обережно нанести оцет вже на саму одяг. Ще раз сполосніть свій одяг у чистій воді.

3 крок


Прийшов час для відбілювача. Налийте його на пляму, а потім виперіть одяг у такій високій температурі, яка тільки можлива для даного виду тканини.

4 крок


Виведення плям від кетчупу з м’яких меблів

Видаліть з меблів серветкою або ножем стільки кетчупу, скільки вдасться.

Перемішайте 2 склянки холодної води зі столовою ложкою рідини для прання тканин. За допомогою чистої білої ганчірки, змоченої в цьому розчині, змочіть пляма від кетчупу. Накрийте пляму ганчіркою, щоб вона ввібрала як можна більше кетчупу. Повторюйте цю дію до тих пір, поки пляма повністю не зникне. При цьому врахуйте, що терти пляма не варто, оскільки так кетчуп тільки глибше проникне в тканину м’яких меблів.

Після того, як пляма зникне, замочіть у воді чисту ганчірку і з її допомогою видаліть залишки рідини для прання.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.