Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як використовувати масло герані?


Що ви представите, почувши слово “герань”? Впевнена, що вам в голову прийде образ красивої квітки, давно став улюбленим у багатьох дачників і домогосподарок. Але сьогодні я хочу поговорити про гераниевом олії, яку отримують не тільки з самих кольорів, але і всієї надземної частини рослини.

Інструкція Рівень складності: Легко 1 крок


Як і у самого квітки, у олії герані є свій неповторний запах, солодкуватий, але з притаманною квітам гірчинкою. Як і будь-який інший аромат, він по-своєму діє на психіку людини. А саме, знімає нервову напругу, допомагає розслабитися. Відмінно підійде для романтичного вечора з коханою людиною, так як має до ніжності.
У ємність аромалампи налийте гарячу воду, додайте геранієве масло з розрахунком 4 краплі на кожні 15 кв. метрів приміщення, поставте запалену свічку всередину аромалампи.

2 крок


Геранієве масло можна використовувати і в чистому вигляді, але дуже акуратно, так як воно може залишити хімічний опік на здоровій шкірі! Зате проти герпесу на губах цілком підійде. Головне використовувати точково. Наприклад, прикласти ватяну паличку, змочену в олії, до хворого місця.

3 крок


Геранієве масло здатне зменшити або навіть зняти головний біль. Для цього потрібно нанести його на віскі втирающими рухами. Але не в якому разі не в чистому вигляді, а в суміші з базовим маслом або хоча б з кремом в співвідношенні 1:4 (у меншому кол-ве – ефірне масло).


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.