Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як вибрати річний календар. Тематичні календарі.


Що таке тематичні календарі? Напевно, всі бачили, що бувають календарі присвячені певній тематиці. Простір для фантазії тут дуже великий, тому виробники самих різних видів і типів календарів продовжують радувати поповненням новинок в цьому питанні.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крок


Одними з найпопулярніших календарів давно вже стали кулінарні календарі. У таких календарях різних форматів друкують різноманітні рецепти. Відривні календарі містити рецепти на кожен день, так що можна щодня, відриваючи листок пізнавати в готуванні нове блюдо. Такі ж календарі є для Православ’я, в них є всі рекомендації для готування в пісні та святкові дні.

2 крок


Дуже корисним буде календар святкових дат. В цьому календарі вказані всі святкові дати в році, із зазначенням, чи є цей день вихідним. У них може бути присутнім історія виникнення свята, коли вперше з’явилася ця дата в календарі. Іноді цікаво прочитати не тільки про загальновідомі свята, але і про такі, як день рибалки або день любителя пива. Якщо такий календар ще й з гумором оформлений, то користуватися їм задоволення.

3 крок


Дуже корисним для дачників і городників буде городній календар. Він нагадає про дати посіву розсади, висадки в грунт, збирання врожаю та обробці грунту, дерев і чагарників. Такий толковий підказувач на кожен день користується великим попитом у тих, хто любить вирощувати власний урожай.

4 крок


Жіночий календар – ще один тип календарів, який призначений для дам. У ньому безліч рекомендацій для жінок. Є православний жіночий календар або сезонний, можна знайти місячний або еротичний календар. Залежно від теми, в календарі будуть поради по домоводству, кухні, виховання дітей та багато іншого.

5 крок


Для тих, хто хоче зробити акцент на професії можна вибрати професійний календар. Наприклад, календар для медиків, вчителів, залізничників, військових і т.д. Такі календарі оформлені відповідно тематиці, мають текстові доповнення у вигляді подробиць на професійну тему. Вони послужать хорошим подарунком людям відповідної професії.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.