Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як вибрати річний календар. Формати календарів.


Календарі – то, що буде з нами весь рік. Тому календарик супроводжує кожного з нас. Формат календаря передбачає його зручність у використанні в різних ситуаціях. Необхідність мати календарик майже завжди і породило таке розмаїття. Стандартних форматів календарів усього три, при цьому вони можуть бути різних видів та різної тематики.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крок


Настінний календар – задоволеною великий формат календаря. Формат припускає, що його буде видно всім в приміщенні. Кріпитися на стіну, де висить протягом року. У той же час, бувають настінними як плакатні календарі на рік, так і невеликі відривні календарі на кожен день.

2 крок


Настільний календар – це персональний календар для того, хто сидить за столом. Такий календар завжди компактний, не займає багато місця. Може відображати місяць, квартал, тиждень, або бути перекидним щоденним. У кожному є своя функціональність. Наприклад, перекидний календар може виконувати функцію органайзера або блокнота.

3 крок


Кишеньковий календар – це календарна мініатюра. Такі календарики завжди бувають річні і зручні для того, щоб носити з собою в сумочці або портмоне, зручний для того, щоб швидко зорієнтуватися в своїх планах в рамках цілого року. Вони також оригінально оформляються, можуть бути з тематичною або рекламної картинкою.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.