Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як самостійно виготовити паперовий паливо


Якщо ви дачник або житель сільської місцевості, то з історією топки печі точно знайомі. Потрібно затопити буржуйку або розкочегарити лазню, під рукою повинен бути матеріал для розпалу. Зазвичай піч топлять за допомогою деревинок, а для розпалювання використовують газету. Але якщо є достатньо газет, картону, старих журналів хочеться їх використовувати за цим призначенням.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крок


Прості газетні листки швидко загоряються, жарко. Але і прогорають стрімко, причому майже не дають накопичитися тепла. Можна спалити стопку журналів та отримати тільки дим і попіл, не зігрівши при цьому печі. Тому набагато ефективніше заготовляти паперове паливо. Зробити це можна самостійно, це не дуже труднно.

2 крок


Починаємо збирати макулатуру. Чим більше зоготовлено папери, тим краще. Для заготівлі паперового палива краще брати тонкий папір. І це тому, що всі паперові листи потрібно буквально нашаткувати. Використовуємо для цього ножиці або ніж. Це сама трудомістка частина процесу. Після того, як папір измнльчена, укладаємо її у відро і заливаємо водою. Все перемішуємо дощечкою, отримуючи паперову масу.

3 крок


Паперове місиво звільняємо від зайвої води, слив її через сито або друшляк.
Тепер можна зачерпувати паперову масу і ліпити з неї сніжки. Можна формувати брикети, якщо підготувати форми. Готові паперові зліпки залишаємо сохнути до повного вивітрювання вологи. Тепер цими брикетами можна розтоплювати будь пічне пристрій.
Горить паперове паливо не так спекотно, як вугілля або дерево, але все ж з більшою віддачею, ніж газетні сторінки.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.