Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як розрізнити стать равликів ахатин?Равлики ахатини

Равлики ахатини досить цікаві істоти. Вони є гермафродитами. А це означає, що вони не народжуються окремо хлопчиками і окремо дівчатками. Можна назвати їх статеву приналежність. Але все ж таки розрізнити їх можна.

Інструкція Рівень складності: Легко Що вам знадобиться:

  • кілька дорослих особин

1 крок


Для початку потрібно уважно розглянути кілька дорослих особин. Розглянути розмір черепашки і самого тулуба. Порівняти з іншими равликами цього виду і приблизного віку. До речі, вік підраховується за завитушкам раковини. Один рік – один завиток.

2 крок


Та равлик, що більше, міцніше, сильніше і здоровіше – самка. А та, що менше – самець. Особина жіночої статі завжди перевищує за всіма параметрами “чоловіка”. Це закладено природою для виношування кладки. А також для появи на світ здорового потомства. Як відомо равлик може “знести” від декількох штук до 400 яєць. Велика частина потрібна для живлення новонароджених равликів і для їх швидкого зростання.

3 крокКладка равликів

Якщо равлик живе одна, то вона може без партнера відкласти кладку яєць. Притому верхні яйця будуть абсолютно порожніми. Все це для того, щоб хижі комахи пошкодивши кілька штук, побачили, що вони порожні і не знищили всю кладку.

4 крок


Яйця знаходяться у верхній частині будиночка – раковини. Це пояснює те, чому самка більше в розмірах.

5 крок


Брати равлика треба обережно. Раковина у підстави, у ноги, більш крихка, ніж на завитках. Стежити, щоб вона не впала. Також варто простежити за гігієною. Руки повинні бути вимиті і трохи змочені у воді. І не забуваємо про те, про що нас вчили з дитинства. Після тварини теж миємо руки з милом.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.