Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як провести фестиваль крижаних скульптур.


Нарешті прийшла морозна зима. Тепер можна зробити крижані скульптури в своєму дворі. Або навіть провести фестиваль крижаних скульптур! Адже необов’язково щоб він був світового масштабу, можна і місцевого, внутрішнього дворового. Зате після виготовлення скульптур, сусідні двори будуть вам заздрити. Так і буде, чим зайнятися в зимовий час.

Інструкція Рівень складності: Нескладно Що вам знадобиться:

  • лід, щільно утрамбований сніг, ентузіазм, бажання.

1 крок


Найголовніше, що нам знадобиться – це лід! Так як фестиваль у нас буде “місцевого” значення, то заготовляти або возити його нам ніхто не буде. А щоб зробити це самим, потрібно зробити форми для льоду. Їх можна зробити з картонних коробок, вилучивши у них верх і дно. Сам каркас обсипати снігом, щоб налита в неї вода не видавила стінки і налити в цей куб води. Відразу багато, наливати не потрібно, краще невеликими шарами. Робити це треба з вечора, так як мороз до ночі посилюється. Значить все швидше замерзне.

2 крок


Після намерзання достатньої кількості льоду, надамо авторам майбутніх творів, творити. Їх фантазія не обмежується нічим, крім кількості крижаних кубиків в їх розпорядженні. До речі, вони самі можуть заготовити собі потрібну кількість льоду.

3 крок


Замість льоду, можна використовувати щільно утрамбований сніг. Зроблені з нього фігури, теж виглядають красиво. Едиденственный мінус такої технології, це відсутність достатньої кількості снігу, в цьому році.

4 крок


Замість фігур, якщо не набереться достатня кількість авторів, можна побудувати гірку або крижаний лабіринт! У цьому разі при споруді лабіринту, потрібно намалювати, попередньо, його схему. Зі схемою буде простіше його будувати.

5 крок


Зате, після завершення будівництва, двір стане не тільки місцем для ігор дітвори, але й дорослі із задоволенням відвідають ваш двір, щоб перейняти досвід.


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.