Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як поліпшити своє навчання?


Всі ми мріємо про улюбленої професії в майбутньому і приходять від неї хороших прибутків. І всі ми знаємо, що якщо вчасно не взятися за голову і не почати вчитися, всі мрії про щасливе кар’єрі потерплять крах. Адже для того, щоб поліпшити свою якість навчання прямо зараз, не потрібно багато чого. Я розповім тобі як це зробити!

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крок


Отже, для початку потрібно підготувати своє робоче місце.
- У першу чергу воно повинне бути комфортним, щоб не відволікатися на незручний стілець або вузький простір на столі, спочатку підготуйте місце роботи.
- По-друге, не варто під час роботи слухати музику з текстом, мозок буде відволікатися, переробляючи його. Але потрібно пам’ятати, що і на звичайну класичну музику ваша свідомість може відволікатися.
- Краще прибрати зі столу таку техніку, як ноутбук і телефон і віднести їх в іншу кімнату. Або ж самому піти від цих речей. Це одні з найбільш відволікаючих факторів.
- Так само краще спочатку зібрати все необхідне для виконання домашнього завдання. Пошуки лінійки, олівця або зошити можуть значно відвернути вас від роботи.

2 крок


- Запам’ятовуючи інформацію краще робити короткі записи і складати схеми, це допоможе вам легше запам’ятати потрібне.
- Читаючи параграфи, так само бажано важливе підкреслювати олівцем або виділяти маркером, це теж прискорить запам’ятовування вами необхідної інформації.
- Бажано для запам’ятовування використовувати асоціації або складати акроніми слів. Це зробить запам’ятовування легше і веселіше.

3 крок


- Для кращого розуміння теми, можна попросити відмінників вам допомогти. Або ж поставити кілька запитань учителю, чому він буде безмірно радий. Адже “якщо учень запитує, значить учень думає”.
- Якщо вам вже зовсім погано дається тема, можна найняти репетитора. Можливо, методика іншого вчителя буде краще вами сприйматися.
- Давайте собі відпочити. Постійна монотонна робота припиняє адекватне мислення. Так що, бажано кожні 45 хвилин робити перерви в 5-15 хвилин, це допоможе засвоїти стару інформацію і підготуватися до майбутньої.
- Так само добре розділити роботу на етапи, а не відкладати все на останній момент, передбачаючи, що у вас є час.

4 крок


Дуже важливо в цьому плані здоров’я.
- Якщо ви не будете висипатися, то і концентрація буде нікудишня. Краще спати 7-8 годин на добу.
- Важливість має і харчування. Правильне і збалансоване харчування поліпшить роботу мозку.

5 крок


І звичайно ж важливий тут ваш настрій.
- Коли робите д/з або сидите на уроці мотивуйте себе, представляючи радість мами, коли ви отримаєте задовільну оцінку, або ж уявляючи, як ви поступаєте в університет вашої мрії.
- Пишіть конспекти і вирішення завдань з посмішкою і позитивом, адже ви отримуєте нові знання, які допоможуть вам добитися успіху.
- Вам потрібно почати ставитися до навчання як до місця, куди змушують ходити і слухати нудні лекції, а як до неймовірної можливості, до шляху, який приведе вас до щасливого майбутнього.

крок 6

Бажаю успіхів!


Вам можливо буде цікаво.

  • Як погладити шкіряну куртку Шкіряні куртки, завдяки своїм очевидним перевагам, дуже популярні. Вони красиві, легкі, довговічні, надійно захищають від вітру і дощу, але в процесі зберігання, а, часом, і при носінні шкіра...
  • Як вибрати сметану? Сметана - дуже смачний і корисний продукт як сама по собі, так і в якості добавки в десерти, салати, м'ясні страви. Однак у величезному асортименті молочної продукції легко заплутатися. До то...
  • Як позбутися комплексів? Рішуче позбавляємося від комплексів! Найчастіше комплекси пов'язані з неприйняттям певної частини себе. "Я дуже товста (-ий)", "У мене відстовбурчені вуха", "Я найпові...
  • Як правильно користуватися паличками для їжі. Палички На погляд європейця всі палички для їжі однакові. Але насправді це не так. Наприклад, японські палички коротше інших і досить тонкі. Корейські палички найтонші, але коротше, ніж китайські,...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.