Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як отримати преміальну поїздку на поїзді по програмі РЖД “Бонус”.


Якщо ви часто користуєтеся поїздками по залізниці, то тепер Федеральна пасажирська компанія (ФПК) пропонує нову програму “РЖД Бонус”, з допомогою якої можна подорожуючи в пасажирських поїздах заробляти бонуси, які потім дозволять отримувати преміальні залізничні квитки, які можна використовувати знову ж для поїздки в межах Російської федерації.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крок


Якщо вас зацікавила можливість накопичувати бали від залізничних поїздок з метою використовувати їх при придбанні інших поїздок, то потрібно знати правила. Спочатку потрібно зареєструватися на сайті “РЖД” і отримати свій унікальний номер.

2 крок


Потім, коли ви будете купувати залізничний квиток, потрібно вказувати цей свій унікальний номер, повідомляти його в квитковій касі або при купівлі електронного квитка.

3 крок


Для нарахування бонусів є певні обмеження. Бали нараховуються тільки за власні оплачені залізничні квитки і фактично здійснені поїздки, тобто якщо квиток куплений для іншої особи, або повернутий, бали на нього не нарахують.
Крім того клас пасажирського місця повинен бути не нижче “купе”, тобто за плацкартне місце або місце в загальному вагоні бали не нараховуються.

4 крок


Якщо ви забули вказати свій унікальний код, то бали не нараховуються. Але справу можна поправити, в особистому кабінеті на веб-сайті програми через місяць після завершення поїздки, але не пізніше, ніж через півроку. При нарахуванні балів у всіх випадках збирають 1% страхового збору від вартості тарифу.

5 крок


Програма “РЖД бонус” передбачає два рівні: базовий і золотий.
Базовий – присвоюється відразу після реєстрації, після чого можна починати накопичувати бали. Після реєстрації в подарунок дається 500 балів.
Золотий – присвоюється після того, як кількість балів перевалить за 50 000.
Після того, як буде здійснено 3 поїздки, вам буде підготовлена і отруєна пластикова картка учасника

крок 6


Як нараховуються бали в залежності від дальності поїздки та класу пасажирського місця можна дізнатися на сайті програми РЖД Бонус. Там же можна і зареєструвати особистий кабінет.
Звичайно, цією програмою вигідно користуватися тільки в тому випадку, якщо ви дійсно часто їздите по залізниці, оскільки накопичені від кожної поїздки бали дійсні тільки протягом 2 років після здійснення поїздки. Поки назвати цю програму зручною для всіх верств населення не вийде.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як оформити простір під сходами? (частина 2) У першій частині інструкції на цю тему описані способи оформлення місця під сходами, під другій частині розглянемо основні особливості сходи, які впливають на вибір варіанту створення простор...
  • Як приготувати імеретинський салат з курки? Грузинська кухня славиться багатьма своїми смачними традиційними стравами. Одним з таких є імеретинський салат з курки. Готується він довго, але завжди вражає своєю вишуканістю і смаком. Ін...
  • Як допомогти дітям з дитячого будинку? Не нам міркувати на тему відповідальності, але є такі діти, які не знають батьківської ласки. Незважаючи на підтримку з боку соціального захисту, таким малюкам не вистачає уваги і людської ту...
  • Як визнати угоду вашої дитини недійсною Дитина може укладати ті чи інші угоди. Коли умови, які необхідні для такого висновку, порушуються, постає питання, що робити з цією угодою, як визнати незаконним договір? Якщо дитина здійснив...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.