Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як отримати потомство у анциструсов.


Чудова акваріумна рибка – сомик анциструс. У змісті не вибаглива, займає придонну частину акваріума, працює чистильником, зачищаючи стінки і декорації акваріума від зелених нашарувань водоростей. Та й отримати потомство від анциструсов не дуже складно, великої підготовки не потрібно.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крокСамка анциструса з прикормом-морквиною

Як визначити стать акваріумного сомика анциструса я вже докладно розповідала. В акваріумі, щоб взаємини рибок були гармонійні, на одного самця варто помістити дві самочки. Якщо самочка буде одна, то дуже активний самець може її затероризувати.

2 крокСамець анциструса

Зрілість у анциструсов настає після року. Якщо умови в акваріумі створені правильно, то він самостійно починає схиляти самку до відтворення, господар аквасім може і не помітити, що у сомиків розпочалося бурхливе життя.
Необхідні умови для анциков: регулярна підміна води, вода не повинна бути жорстка, хороше харчування, прикорм у вигляді часточок огірків, запареної моркви або капусти, наявність місця для нересту.

3 крокПарочка анциструсов з ікрою

В якості місця для нересту відмінно підійдуть керамічні або скляні укриття у вигляді трубки. Анціструси охоче використовують для свого “пологового будинку” невеликі керамічні горщики, скляні або керамічні трубки, половинки кокосового горіха, підготовлені для занурення в акваріум, керамічні наскрізні декорації, черепашки-рапани.

4 крокІкра анциструса

Нерест триває 6 днів. Ікринок може бути досить багато, близько 300 штук. Після того, як самка метає ікру, самець покриває її. Далі самочка у виведенні потомства не бере участь. Самець-анциструс оберігає кладку ікри, нікого до неї не підпускаючи. А також піклується про аерації, обмахуючись її плавниками і відбирає загиблі ікринки. Якщо є необхідність, наприклад, із-за цікавості або агресивності інших мешканців акваріума, перемістити кладку в іншу ємність, то необхідно поруч помістити аератор для доступу повітря до икринкам.

5 крокПідросли мальок анциструса

Через 4-9 діб з’являються мальки. Вони можуть жити і в загальному акваріумі, але тоді є ймовірність, що хтось із жителів великих банки прийме їх за корм. В такому випадку краще вирощувати потомство анциков окремо.
Годувати мальків потрібно не менше 2 разів на день потроху спеціальним кормом для молоді. Воду підміняти на 15-20% через 3-4 дні, тоді через 3-4 місяці мальки помітно підростуть і їм вже буде не страшно серед дорослих мешканців акваріума.

Рясне годування мальків спеціальними кормами дозволить їм швидко розвиватися і через три-чотири місяці запустити рибок в загальний акваріум (де достатньо рослин і корчів).


Вам можливо буде цікаво.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.