Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як написати інформаційну статтюпишемо статті

Фрілансери зазвичай пишуть статті на замовлення або виконують конкретні завдання замовника.
Але роботу вдається знайти не завжди. Тому, щоб не втрачати кваліфікацію і зробити свій заробіток більш стабільним, фрілансер пише статті на продаж. Найчастіше це інформаційні статті.

Щоб написати хорошу інформаційну статтю, варто дотримуватися алгоритму її створення, що складається з 5 кроків.

Інструкція Рівень складності: Нескладно 1 крокпошук

Збір інформації для статті

Джерелами інформації можуть бути інші статті в Інтернеті, на форумах, на сервісі http://otvet.mail.ru в бібліотеці (до речі, туди краще йти не з ручкою, а з фотоапаратом), друзі, знайомі, родичі і власний досвід.

Всі зібрані матеріали варто розмістити в одній папці і вивчити. Не варто все приймати на віру. Можливо, якась інформація виявиться непрофесійної або навіть помилковою.

2 крокмета

Постановка мети

Якщо мета вашої статті – заробіток грошей, то далі можна не читати.

Визначтеся, що може дати ваша стаття читачам. Мета повинна бути конкретною. Наприклад, відповідь на питання чи опис товару. Непогано подумати про конкретну користь, яку може принести ваша стаття.

3 крокпроект

Ментальне проектування

Далі варто уявити, як буде виглядати майбутня стаття. Її назва, мета, розкриваються питання, кількість абзаців і т.д.

Ви повинні заздалегідь знати приблизний обсяг статті та її основні тези.

4 крокправила

План основні правила

Якщо немає плану, стаття буде неконкретною. Не виключено, що ви попливете», зіб’єтеся з думки, і взагалі стаття перетвориться в міркування ні про що.

Приблизний план повинен бути таким:

- Введення (будь-яке питання, цікавий факт або свіжа новина).

- Основні думки або тези статті (кожній з них буде присвячений окремий абзац).

- Висновок (висновки, резюме).

При написанні статті варто дотримуватися декількох простих правил:

- намагайтеся бути лаконічними. Стислість – сестра таланту.
- пишіть «для тупих». Застосування «розумних термінів і витіюватих обертів нікому не потрібно
- беріть теми, в яких розбираєтеся або які готові вивчити

5 крокпомилки

Перевірка мовленнєвих помилок

Граматичні помилки або невірна пунктуація не прикрасять вашу статтю. Але якщо ви припускаєте у своїй статті мовні помилки, це може зіпсувати не тільки враження від статті, але і вашу репутацію в цілому.

Щоб уникнути цих проблем, достатньо виконати кілька простих дій.

Читайте фрази вголос. Ще краще, якщо у вас буде неупереджений слухач. Тоді всі «косяки» і невдалі обороти відразу стануть помітні або вам, або вашим критику.

Перечитайте готову статтю на наступний день. Краще вранці. Можливо, ви помітите ще кілька серйозних помилок.

Не варто перевіряти відразу великі тексти. Якщо стаття велика, розбийте перевірку на кілька частин (по 5-6 тисяч знаків на кожну). Це дозволить зберегти увагу при перевірці.

Для остаточної «доведення» можна попросити прочитати статтю вголос вашого знайомого або родича. Місця, що викликають труднощі при читанні, можна відредагувати ще раз.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як привчити собаку до наморднику без примусового виховання. Правила утримання собак в міських умовах кажуть власникам собак про те, що кожен пес повинен вміти носити намордник. Нехай він навіть не великий за розміром і дуже добрий. По-перше, проїзд у ...
  • Як розпізнати глаукому Глаукома є очним хронічним захворюванням, при якому внутрішньоочний тиск постійно знаходиться в підвищеному стані, внаслідок чого погіршується зір. Несвоєчасне лікування даного захворювання м...
  • Як відновити запліснілий матрац Як відновити запліснілий матрац Якщо тривалий час не користуватися матрацом, то незабаром він придбає запах цвілі. Можливо позбутися цього пліснявого запаху, якщо знову доводиться використову...
  • Як приготувати вітамінні маски для губ Зима, холодне повітря, кілкий вітер не надто прихильні для шкіри губ. Тому так часто губи бувають обвітреними взимку. У той же час зимовий сезон багатий на свята, на яких хочеться виглядати б...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.