Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як написати дипломну роботу. Підготовка


Рано чи пізно питання підготовки дипломної роботи постане перед будь-яким студентом. Ця інструкція – невелике повчання як її написати. І так, почнемо.

Інструкція Рівень складності: Непросто Що вам знадобиться:

  • вільний час 1 рік
  • ясна голова
  • доступ до бібліотеки та інтернету

1 крок


Для початку скажу, що процес написання дипломної роботи слід розділити на два етапи: підготовчий етап і етап робочий. У цій інструкції ми розглянемо підготовчий етап.
Першим кроком вам слід вибрати викладача який буде вашим науковим керівником, підходите до вибору зі світлою головою, дуже важливо, щоб викладач був людиною розумною, чуйною і не мстивим, ні ви, звичайно, можете писати диплом якоїсь “Мигере Іванівні” але якщо в останню секунду вона не допустить вас до захисту, то це ваша проблема.

2 крок


Тепер слід вибрати тему роботи. Ваш покірний слуга придумав свою класифікацію тим дипломів. Отже теми поділяються на три види з наростаючим рівнем складності:
1. Класична робота по цій темі вже не раз захищали дипломи, інформацію знайти дуже просто, безліч статей, наукової літератури і т.п. і у членів атестаційної комісії особливих питань до вас не виникне.
2. Новаторська, актуальна тема – ця тема якої роботи ще не писалися по причині того що тема абсолютна нова, в той же час вона останнім часом у всіх на слугу, матеріалу по цій темі не досить багато, але його цілком вистачить. Комісію безперечно здивує вибір вами такої тематики, і вони поставляться до вас з належним інтересом і увагою.
3. Непопулярна тема – ну тут особливо нічого і говорити, або це дуже складно і тому за неї ніхто не береться, або це дуже легко тут і говорити більше не про що, факт залишається фактом, матеріалів з цієї теми практично немає і вам доведеться попрацювати, щоб зібрати його.
Яку з тем вибрати вирішувати вам, всі люди різні, у всіх свій смак і свої здібності.

3 крок


Тепер у вас є тема роботи є науковий керівник (Н.Р.) і вам залишається лише зібрати робочий матеріал. Ну тут вам однозначно допоможе ваш Н.Р., було б не погано якби ви десь знайшли стару дипломку по вашій же темі або за схожою тематикою, що б взяти його за зразок, але якщо не вийде то Н.Р. надасть вам список літератури (часом слід добре попросити), яку вам належить вивчити. На цьому підготовчий етап закінчується. Чекайте продовження.


Вам можливо буде цікаво.

  • Як понизити шкоду від куріння (2 частина) Якщо з якоїсь причини Ви не можете або не хочете кидати курити, то є деякі способи, що дозволяють зменшити вплив шкідливих речовин, що надходять в організм разом з вдихуваним сигаретним димом.І...
  • Як зшити чохол для телефону своїми руками Чохол Якщо ви купили собі новий телефон, то вам природно захочеться зберегти його в новому стані довше. У цьому вам допоможе чохол. Але іноді чохол служить не тільки охороною телефону від по...
  • Як вибрати потужний андроїд смартфон? (Частина I) Вибір телефону - це завжди складно. Особливо, якщо вибір стосується телефону на платформі андроїд. Якщо у Вас є можливість купити телефон в ціновій категорії близько 800 доларів, вибирати легше...
  • Як доглядати за плетеними меблями Як доглядати за плетеними меблями Не секрет, що плетені меблі володіє багатьма достоїнствами, тому вона так популярна сьогодні. Серед деяких переваг можна виділити найбільш важливі: плетені м...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.