Поради на всі випадки життя.
Прохання оцінити статтю -
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (Не оцінено)
Loading ... Loading ...

Як накачати м’язи шиї?


М’язи шиї є одними з найбільш важливих м’язів, яким вам варто приділяти увагу, якщо ви захотіли зайнятися акробатикою або єдиноборствами. Так що….
Якщо ми напишемо в Яндекс або Гугл такий запит: “Як накачати шию?”, то нам одразу ж видадуть подібний результат: “Борцівський місток”, “найкращим варіантом є борцівський місток” і т.д. Саме це вправа ми і будемо практикувати.

Інструкція Рівень складності: Непросто Що вам знадобиться:

  • Ковдру або матрац, вообщем щось м’яке
  • В майбутньому може знадобиться легкі утяжилители (від 1 до 10 кг)

1 крок

Як і будь-які групи м’язів, м’язи шиї можна качати на силу і масу. У другому варіанті шия стане візуально дуже потужною, але це не значить, що її фізична сила і витривалість стануть такими ж потужними, як і її вигляд.
У першому варіанті зміцняться самі м’язові волокна шиї, збільшиться кількість капілярів, зміцниться шийний відділ хребта, а при особливих зусиль він може навіть трохи збільшиться.
Саме перший варіант і потрібний нам!

2 крок

Борцівський міст орієнтований саме на розвиток сили м’язів шиї, саме тому його використовують у всіх видах єдиноборств.
Це вправа ділиться на три види:
- Животом вниз
- Животом вгору
- “Забігання” і “перевороти” (тут поєднуються і перший і другий види)

3 крок


- Животом вниз
Гарненько розімніть шию: зробіть по десять обертань в праву і ліву сторони, де-небудь за п’ять нахилів вперед, назад, вправо, вліво.
Візьміть що-небудь м’яке (підійде навіть ковдру згорнутий в кілька разів) і станьте на коліна. Тепер упріться головою (краще спочатку лобом) у вашу “підстилку”. Для початку краще упиратися руками, тобто як ніби ви збираєтеся встати в стійку на голові. Вправа полягає в тому, що ви в такому положенні робите руху вперед-назад, а також періодично виконуйте кругові рухи шиєю в різні сторони (звичайно під час вправи не можна відривати голову від підлоги). Виконуйте цю вправу до відчуття втоми. З часом можна прибрати руки, а так само піднятися з колін і виконувати теж саме, тільки вже з упором на носочки. Так само для більшого результат можна покласти на спину важке (можна одягнути якусь сумку).

4 крок


- Животом вгору.
Розминка виконується аналогічно попередньому кроці.
Ляжте на спину і вигнувши спину прийдіть до положення простого містка з упором на руки. Далі повільно опускаємося на потилицю (або вірніше сказати на верхівку). Тепер робимо “перекат”, тобто з упору на верхівку повільно перекатываемся до упору на лобову частину голови. Це вправу можна довести до того, що ви будете стосуватися підлоги підборіддям, але це потім. З приходом навичок, можна прибрати руки і почати використовувати обважнювачі (це вправа набагато складніше попереднього, так що не ризикуйте! якщо ви дійшли до того, що без рук перекатываетесь до підборіддя, то тільки тоді можете взяти вантаж приблизно в 5 кг, але не більше). Цю вправу можна виконувати як на кількість, так і на час.

5 крок


-“Забігання” і “перевороти”.
Як я вже писав, ці вправи є динамічним поєднанням першого і другого видів борцівського мосту.
-“Забігання”
Встаємо в борцівський міст животом вниз. Фіксуємо голову і повільними (для початку) приставними кроками починаємо рухатися по колу в обрану вами бік – Зверніть увагу! Голова повинна бути на місці, тобто не шия повинна обертатися, а тіло повинно обертатися навколо шиї, коли ви дійдете до того, що йти ніяк не виходить, перекиньте одну ногу через іншу і ви опинитеся в положенні борцівського мосту животом вгору. Повторіть теж саме, в тому ж напрямку і, пройшовши коло, ви опинитеся в початковому положенні.
Виконуйте цю вправу в різних напрямках і з часом збільшуєте кількість кіл.

крок 6


- “Перевороти”
Вправа схоже на попереднього, але все ж таки воно відрізняється від нього. Встаємо в положення борцівського мосту животом вниз і, штовхаючись ногами, неначе прагнучи в стійку на голову, перелітаємо через перпендикуляр і встаємо в положення борцівського мосту животом вгору. Тепер найскладніше… Штовхаємося з цього положення і намагаємося знову перелетіти через перпендикуляр і встати в початкове положення.
Для початку просто несильно потолкайтесь ногами вгору, якщо вам здається, що ви зламаєте шию, виконуючи цю вправу, то деякий час не повертайтеся до нього, а тренуйте попередні вправи . Коли страх піде намагайтеся стрибати вище. Коли вам почне здаватися, що ви майже перелітати, починайте, штовхаючись вгору, викидати одну ногу вперед і якщо ви стрибніть досить добре, то вас перенесе через перпендикуляр.
Виконуйте вправу на кількість. З часом у вас почне виходити виконувати дану вправу з обох ніг.

крок 7

Удачі! :-)


Вам можливо буде цікаво.

  • Як показати картковий фокус (3)? Нескладний картковий фокус, що не вимагає спритності рук. Даний фокус глядач показує фокусника.Інструкція Рівень складності: Легко Що вам знадобиться: Колода карт 1 крок Дайте колоду...
  • Як вибрати волосінь для спінінга? У наш час існує безліч типів лісок для спінінга. Всі вони мають різну товщину і свої особливості. Ця стаття допоможе вам вибрати правильну і якісну волосінь. Інструкція Рівень складності: Н...
  • Як зшити шкарпетки з старих трикотажних виробів Час від часу, наводячи прибирання на полицях шафи, кожен з нас знаходить пару-трійку старих, але ще цілком пристойних трикотажних речей. Для їх застосування або переробки є багато варіантів д...
  • Як працівнику скористатися самозахистом своїх трудових прав самозахистом своїх прав На роботі можуть виникнути найрізноманітніші ситуації, коли роботодавець порушує ваші права. Всі варіанти таких порушень і вжиття дії працівника для кожного конкретного...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ми допоможемо Вам стати впоратись з будь якою життевою ситуацією за допомогую простих та дієвих інструкцій.

Копирайт © 2013.